39 10 Juni 1919. ter en Wethouders met den geldschieter over een te komen provisie kunnen uitgekeerd worden 6o. De gemeente verbindt zich jegens den geld- schieter om, wanneer deze mocht verlangen, voor het bedrag der leening inplaats van eene schuldbe kentenis, obligatiën elk gro«t f 1000.of f 500 voorzien van een effectenzegel, met halfjaarlijksche rente coupons te ontvangen, aan dat verlangen op hare kosten te zullen voldoen, volgens nadere regeling door Burgemeester en Wethoud«rs in overleg mei den geldschieter vast te stellen. Ingeval in de plaats van eene schuldbekentenis obligatiën worden afgegeven, zullen deze obligatiën een doorloopend volgnummer dragen en zal de atlos- sing bij uitloting der nummers plaats hebben, terwijl de uitgelote nummers telkens na de uiiloting door de gemeente zullen worden aangekondigd. in een in overleg met den geldschieter aangewezen financieel blad, waarvan dan door de gemeente een exemplaar, waarin die aankondiging is opgenomen, aan den geld- schieter zal worden toegezonden 6o. Indien de gemeente nalatig is in de betaling van eenigen termijn van rente of van de bepaalde af- lossing zal door haar over het bedrag daarvan en over dien tijd der nalatigheid aan den geldschieter eene vergoeding verschuldigd zijn, berekend tegen zes ten honderd 's jaars. Zij zal in gebreke zijn door het enkel verloop van den bepaalden termijn zonder in gebreke stelling. 7o. De zegelkosten der overeenkomst kornen ten laste der gemeente. Rente en affossing zullen worden gevonden uit de gewone inkomsten der gemeente. Gedaan ter openbare vergadering van den 10 luni 1919. De Secretaris, De Voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1919 | | pagina 18