40 GELÜLEENING V00R HET GASBEDRIJE EN ANDERE DOELEINDEN 10 Juni 1919. De Raad der gemeente Heemstede Gezien het voorstel van Burgemeestsr en Wethou- ders van 28 Mei 1919, no. 38. Gelet op de artt. 136 en 194 der Gemeentewet BESLUIT Burgemeester en Wethouders te machtigen tot het aangaan van eene geldleening ten laste der gemeente heemstede tot een zoodanig nominaal kapitaal, naar boven afgerond in duizendlallen, dat de gemeente, berekend tegen den koers waarnaar de leening wordi aangegaan, ontvangt de som van een honderd duizend gulden of zooveel meer als tengevolge vande afron ding in duizandlallen uitgekeerd moet worden, zulks tegen eene rente van ten hoogste vijf en een half procent per jaar en verder op den grondslag van de volgende bepalingen io. de gelden zullen opgenomen worden zooveel mogelijk naar gelang deze benoodigd zullen zijn 2o. van de nominaal geleende hoofdsom zal op nader door Burgemeester en Wethouders in overleg met den geldschieter vast te stellen datum afgelost moeten worden te beginnen in het jaar negentien honderd en twintig het nominaal bedrag, dat boven f 100.000.is ontvangen en vervolgens jaarlijks te beginnen in het jaar negentien honderd een en twln- tig een bedrag van vijf duizend gulden, totdat de ge heele aflossing zal hebben piaats gehad de gemeente is echter bevoegd telken jare een grooter bedrag af te lossen, mits daarvan ten minste drie maanden te voren kennis gevende, doch zal bij het doen van zoo- danige buitengewone aflossing van dit bedrag vöör 1 Januari 1925 ten hoogste een pCt. vergoeding be- talen Da sommen, welke boren de genoemde aflossings bedragen worden terugbetaald, zullen worden afge- schreven van den laatsten termijn der periodieke af- lossing.

Raadsnotulen Heemstede | 1919 | | pagina 19