41 10 Juni 1919. •3o. de betaling der rente zal jaarlijks plaats heb- ben op een nader door Burgemeester en Wethouders, in overleg met den geldschieter vast te stellen datum of data, berekend naar een rentevoet van ten hoogste vijf en een half procent per jaar, telke< s over de op die vervaldagen verschuldigde hoofdsom 4o, voor het sluiten der geldleening zal van het opgenomen bedrag voor eens eene door Burgemees ter en Wethouders met den geldschieter over een le komen provisie kunnen uitgekeerd worden 5o De gemeente verbindt zich jegens den geld schieter om, wanneer deze mocht verlangen, voor het bedrag der leening inplaats van eene schuldbe kentenis, obligatiën elk groet f 1000,— of f 500 voorzien van een effectenzegel, met halfjaarlijksche rente coupons te ontvangen, aan dat verlangen op hare kosten te zullen voldoen, volgens nadere regeling door Burgemeester en Wethoudsrs in overleg met den geldschieter vast te stellen. Ingeval in de plaats van eene schuld'bekentenis obligatiën worden afgegeven, zullen deze obligatiën eeri doorloopend volgnummer dragen en zal de aflos- sing bij uitloting der nummers plaats hebben, terwijl de uitgelote nummers telkens na de uiiloting door de gemeeme zullen worden aangekondigd. in een in overleg met den geldschieler aangewezen financieel blad, waarvan dan door de gemeente een exemplaar, waarin die aankondiging is opgenomen, aari den geld- schieter zal worden toegezonden bo. Indier de gemeente nalatig is in de betaling van eenigen termijn van rente of vari de bepaalde af- lossing zal door haar over het bedrag daarvan en over dien tijd der nalatigheid aan den geldschieter eene vergoeding^ verschuldigd zijn, berekend tegen zes ten honderd s jaars. Zij zal in gebreke zijn door het enke' verloop van den bepaalden termijn zonder in gebreke stelling. 7o. De zegelkosten der overeenkomst komen ten laste der gemeente. Rente en atfossing zullen worden gevonden uit de gewone inkomsten der gemeente. ûedaan ter openbare vergadering van den 10 Juni De Secretaris, De Voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1919 | | pagina 22