42 AANK00P VAN TERREINEN VOOR HET GRONDBEDRIJF. 10 Juni 1919. De Raad der Gemeente Heemstede Gezien het advies der Commissie voor het Grond- bedrijf met het voorstel van Burgemeester en Wet- houders Gelet op de artikelen 137 en 194 sub. c. der Ge- meentewet BESLUIT Burgemeester en Wethouders te machtigen a. voor de gemeente te koopen lo. van den heer F. A. Roozen Fz., bloembol- lenkweeker wonende te Bennebroek voor eene som van zes duizend zeven honderd en vijftig gulden een perceel tuingrond onder de gemeente Heemstede, ka- dastraal bekend gemeente Heemstede in Sectie A num- mer 1953, als tuin, groot 65 aren; 2o. van den heer Jac. Koomen Cz., bloembollen- kweeker wonende te Heemstede voor eene som van zeven duizend vijfhonderd gulden een perceel tuingrond onder de gemeente Heemstede, kadastraal bekend gemeente Heemstede in Sectie A nummer 1952, groot 68.80 aren 3o. van den heer j C. van der Eijken. bloembol- lenkweeker, wonende te Heemstede. voor eene som van acht en twintig duizend gulden een perceel bloembollenland met daarop staand schuurtje genaamd ,,de lange Tuin op Bronstêe te Heemstede, kadastraal bekend gemeente Heemstede in Sectie B no. 2 158, groot 1.66.90 H.A een en ander op den grondslag van de bepalingen en voorwaarden omschreven in de met genoemde eigenaars gesloten voorloopige koopcontracten b. om in de kadastrale aanduiding van de ver- kochte perceelen en in de redactie van de bepalingen en voorwaarden, waaronder de verkoop is geschied, zoodanige wijzigingen en aanvullingen aan te brengen. als zij na advies van de Commissie voor het Grond- bedrijf noodig zullen oordeelen of wel door Gedepu- teerde Staten wenschelijk zullen worden geacht c. het onder a vermelde in te brengen in het Grondbedrijf, zullende de baten en lasten uit het ontwerp voorloopig koopcontract voortvloeiendz, wat betreft de ingebrachte perceelen, ten laste van het Grondbedrijf komen. Gedaan ter openbare vergadering van den 10 Juni 1919. De Secretaris, De Voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1919 | | pagina 25