34 SCHUITENHUISIK DK LEIDSCHEYAART. 10 Juni 1919. De Raad der Gemeente Heemstede Gelet op het verzoek, ingekomen 2 Mei 1919 van J. W. Schaaper, van Lennepweg 2 te Aerdenhout, om vergunning tot het bouwen van een schuitenhuis in de Leidschevaart nabij de Zandvoortschelaan ter plaatse door bijgaande teekening aangeduid Gehoord het voorstel van Burgemeester en Wet- houders tot verhuring van de voor het schuitenhuis benoodigde oppervlakte water van de Leidschevaart; Gelet op de artikelen 280, 138 en 194 der Ge- meentewet BESLUIT Behoudens rechten van derden en goedkeuring van Gedepuleerde Staten der Provincie Noordholland aan j. W. Schaaper voornoemd tot wederopzeggens te verhuren een gedeelte water van de Leidschevaart nabij de Zandvoortschelaan deel uitmakende van het perceel kadastraal bekend Gemeente Heemstede, Sec- tie no. 51 ter grootte van plm. 22 M2, tegen eenen huurprijs van f 1,per M2 en alzoo voor f 22 per jaar en zulks onder de volgende voorwaarden le. dat de huurpenningen ten bedrage van f 22. per jaar jaarlijks bij vooruitbetaling vöôr 1 Januari ten kantore van den gemeente ontvanger van tleemstede moeten worden voldaan en voor de eerste maal over het jaar 1919 tot het volle bedrag van f 22.bij het sluiten van de nader te melden huurovereenkomst 2e. dat het gehuurde uitsluitend mag dienen tot ligplaats van een schuitenhuis hetwelk moet worden gemaakt op de plaats daarvoor aangegeven op de bij dit besluit behoorende teekening 3e. dat het gedeelte water dat in gebruik zal wor den genomen ten hoogste eene breedte van 2.75 M. en eene oppervlakte van ten hoogste 22 M2. mag hebben 4e. dat het schuitenhuis ten genoegen van Burge- meester en Wethouders moet worden geschilderd en gecarbolineerd en verder onderhouden, dat zonder hunne toestemming in den bestaanden toestand geene

Raadsnotulen Heemstede | 1919 | | pagina 7