81. 24 October 1S19. kerk door eene straat met den Binnenweg verbonden worden, hetgeen aan de exploitatie ten goede komt. Aan weerszijden van die straat blijven dan aan den Binnenweg nog flinke hoekperceelen over. Door opknapping van het pad langs de Zandvaart kan daar voor voetgangers een behoorlijke uitwegge- maakt worden naar de Ijzeren Brug. Het is U bekend, dat door den aankoop van het perceel van Gebr Heemskerk de gemeente zonder me- dcwerking van derden de exploitatie van de terreinen aangekocht van F. A. Roozen Fz en jac. Koornen Cz. in handen heeft Verder is de Familie Brorkhorst bereid, mitsboven- ger.oemde aankoop tot siand komt, kosteioos aan de gemeente in eigendom af te staan eene strook langs den Binnenweg strek.kende van het perceel Sectie A no. 1275 tot het perceel Sectie A no. 1496, zoodat het trottoir ter plaatse op 3Meter kan gebracht worden. Ook is zij dan genegen te verkoopen voor f 4,per M2 een strook grond geiegen ten noorden van de eventueel aan te leggen straat en ter grootte van on- geveer 232 M2 Den koopprijs van een en ander achten wijnieton- billijk, zoodat wij U in overweging geven over den aankoop cen voorloopig contract af te sluiten en aan den Raad een voorstel te doen tot aankoop en inbreng van alle genoemde terreinen in het Grondbedrijf Heemstede, den 13 October 1919. De Commissie voor het Grondbedrijf j. P. W. VAN DOORN, Voorzitter A' H0NIG' Leden Dr. e. a. m. DROOG Leaen- A. A. SWOLFS, Secretaris.

Raadsnotulen Heemstede | 1919 | | pagina 13