5. z januan 1920. lijke wijze vastgesteld als ten aanzien van particuliere huurders geschiedt. Achten Burgemeester en Wethouders het niet noo- dig, dat dadelijk het geheele aantal woningen, waar- voor voorkeur is bedongen, voor bedoelde personen beschikbaar wordt gesteld, dan kunnen de niet daae- lijk benoodigde woningen aan particulieren worden verhuurd Blijkt het later noodig over het volle aantal te beschikken, dan geven Burgemeester en Wethouders daarvan aan de Vereeniging kenms, die dan verplicht is de eerst vrijkomende woningen te verhuren aan personen, die hiervoor bedoeld, totdat het volle aantal bereikt is, Huurderving, tengcvolge van leegstaan van een beschikbaar gestelde woning wordt, zoolang Burge- meester en Wethouders niet hebben verklaard, dat de woning voor het vervoig niet mecr voor gemeente personeel beschikbaar behoeft te worden gehouden, door Burgemeester en Wethoudeis aan de eieeniging vergoed De Vereeniging heeft het recht tot huuropzeggmg indien de huurder de huurvoorwaarden niet nakomt of door wangedrag van hem of zijn gezin of door slechte bewonmg daartoe aanleiding geeft. Ile. dat bestek en voorwaardcn der te stichten woningen aan de goedkeuring van Burgemeester en Wethouders zijn onderworpen 12e. dat in het vervolg geen onroerend goed mag worden aangekocht zonder goedkeuring van Burge mtester en Wethouders 3e. dat bij vervreemding of bezwaringvan onroe- rende goederen der Vereeniging zonder goedkeuring van Burgemeester en Wethouders of andeis van Crc- deputeerde Staten, het Bestuur aan de gemeente zal verbeuren een bedrag van f ICOO. waaivoor de le- den van het Bestuur hoofdelijk ieder voor het geheel aansprakelijk zullen zijn, onverminderd het recht der gemeente. om, zoo daartoe termen zijn in plaats van die geldboete schadevergoeding te eischen en om de vervreemding of bezwaring niet als geldig te erkennen I4e. dat bij faillissement, ontbinding of opheffing der Vereeniging, alsmede indien de voorwaarden, waar- onder het voorschot is verleend, niet worden nageleefd, het voorschot of het onafgeloste gedeelte daarvan terstond opvorderbaar wordt 16e. dat de gemeente zoolang het voorschot niet geheel is afgelost met goedkeuring van Gedeputeerde Staten of bij weigering met goedkeuring van h. M. de Koningin het recht zal hebben alle bezittingen met het voorschst verkregen met de daarop rustende lasten en verpiichtingen en alle schulden der Vereemging voorzoover die ten behoeve van die bezittingen ziju gemaakt, gezamenlijk over te nemen tegen Detaling van een bedrag. door Gedeputeerde Staten goedge- keurd of bij weigering door H. M. de Koningin vast

Raadsnotulen Heemstede | 1920 | | pagina 15