7. Februari 1920. 2 2. de straten zullen worden aangelegd met rijstraat en trottoirs overeenkomstig de breedten aangegeven op het situatieplan 3. aan het Westelijk uiteinde der straten loopende in de richting Oost-West en aan het Zuidelijk uiteinde van de straten loopende in de richting Noord-Zuid zul- len grondkeeringen volgens teekening moeten worden gemaakt van voldoende hoogte en van 4 c. M. grenen delen tegen t5 c. M. dikke kolderpalen. De palen vol- doende lang en op afstanden van ten hoogste 1.30 !A. geplaatst. De delen en palen twee maal te carbolinee- ren. Op genoemde uiteinden zal, votgens nadere op- gave van of namens Burgemeester en Wethouders, een houten hek voor afsluiting moeten worden geplaatst. Dit hekmoet worden geschilderd in aan te geven kleur. De genoemde grondkeeringen zullen moeten worden versterkt met 12 stuks ijzeren ankers e'k lang 3. M. en zwaar j Eng duim vierkant verbonden aan palen, lang 3 M. en dik in omtrek minstens 50 c. M 4 De noodige ophoogingen zullen moeten geschie- den met materiaal, ten genoegen van Burgemeester en Wethouders en mochten de ophoogingen eventueel reeds zijn geschied met materialen welke de goed- keuring van Burgemeester en Wethouders nict kunnen wegdragen, zoo zullen deze materialen van het voor straat bestemde terrein moeten worden verwijderd eri door ander materiaal ten hunr.en genoegen rnoeten worrien vervangen. 5 De beharding der rijstraten met inbegrip der goten moet geschieden door bestrating op hunkantin zuiver zand met le soort straatklinkers, waalvorm die van de trottoirs met basaltinetegels in zuiver zand. Langs de rijstraten en de trottoirs goed aansluitende aan de bestaande straat aan den Binnenweg zullen trottoirbanden van basaltine moeten worden aangebracht. De banden zwaar 0.15><0 30 Meter. L)e rechte stukken lang ten minste iMeter. De bocht siukken in stukken met ten minste 1 Meter koorde. De afzonderlijke stukken goed sluitend met hol en rond in elkaar passend te bewerken. De bancen te stellen in goed aangestampt zand, volgens het beloop der zijstraten en plm. 0. 15 Meter daarboven. Voor zoover Burgemeester en Wethouders het noo- dig oordeelen, zal ten hunnen genoegen een kantdeel moeten worden geplaatst langs de buitenzijden de. trottoirs.

Raadsnotulen Heemstede | 1920 | | pagina 30