8. fo Februari 1920. 4 Ter plaatse waar die rioleering zal aansluiten op het riool in de Molenwertslaan moeten de op de teekening aangegeven verbindingsputten worden aangebrachtgroot inwendig 0.60X1 00 Meter en ten minste diep 1.00 Meter met wanden dik 0 28 Meter (1 steen met klamp) en bodem dik 0.24 Meter (2 lagen en rollaag). De putten van künkers in sterke portlandcement- specic op een vlot van 4 c. M. deelen, en afgedekt met een gegoten ijzeren plaat groot 0 81 X1 -20 Meter en dik 12 m. M. of een plaat van gewapend beton volgens aanwijzing. Ter plaatse waar de privaatriolen aansluiten op het hoofdriool, moeten waterdichte pulten worden aange- bracht ten minste 2 M3 groot en minstens 1.60M diep. De op de teekening aangegeven 24 stuks ijzeren straatkolken, moeten zijn volgens model rteemstede, wegende per stuk minstens 140 KG; zij moeten met dubbel verglaasde kruikaarden buizen, aan h< t hoofd- riool worden aargesloten. Deze buizen moeten voor de kolken, welke minder dan 12 Meter vanaf het hoofdriool staan, ten minste 0 15 Meter jnwendig wijd zijn, voor de overige .kolken ten minste 0.18 Meter inwendig wijd zijn De verbindingen moeten water- dicht met portlandcemer.tspecie worden bewerkt. De straatkolken moeten vöör het plaatsen roestvrij worden gemaakt en tweemaal met parafine worden bestreken. 7. De gemeente zal het recht hebben in de straten kosteloos gas water-, electriciteit- en andere leidingen cn buizen te doen leggen, zuliende de aannemer ver- plicht zijn daarbij steeds zoo goed tnogelijk zijn mede- werking te verleenen en de gemeente verplicht zijn de straten minstens in denzelfden toestand op te leveren, als ze deze bij het leggen der leidingen en buizen gevonden heeft. 8. Voor het aanstellen van een opzichter voor toe- zicht op de werkzaamheden zal aan de gemeente moeten worden betaald een bedrag van f 45,— per week of gedeelte van een week dat gewerkt wordt; eene week wordt geacht telkens in te gaan op Maandag. 9. Het aanbrengen der bestrating en trottoirs der Molenwerfslaan over de lengte door de vereeniging te bebouwen, behalve de trottoirs langs de te bouwen woningen, zal door de gemeente moeten geschieden

Raadsnotulen Heemstede | 1920 | | pagina 40