9. JJ. /Z Februari 1920. 2 «Ä»v> r I minder, doch niet meer woningen gebouwd mogen worden dan op het plan is aangegeven en de breedte der woningen verschillend mag zijn 2. dat de voorgevels van de op bedoelde terreinen te stichten gebouwen, minstens zoover van de rooi ingslijn verwijderd blijven als bij herzienirig XIV van hct Uitbreidingspian is aangegeven, zullende Burgerneesier en Wethouders in bijzondere gevallen atwijkingen van ten hoogste twee Meter, van deze bepaiingen mogen toestaan, wanneer die eene goede exploitatie niet in den weg staan 3. dat de teekeningen van de langs de grenzen der straten te maken hekken aan de goedkeuring van Burgemeester en Wethouders worden onderworpen 4. dat zonder vergunning van den Raad op de voor bouwgrond bestemde terreinen geene inrichtingen worden opgericht als bedoeld in artikel 1 der Hin- derwet 5. A. Zoodra het Cloosterpad vanaf den Binnenweg tot het geprojecteerde plein 194 (Cloosterplein) ei- gendom der gemeente is geworden, zal kosteloos aan de gemeente moeten worden afgestaan eene strook grond een gedeelie uitmakende van het perceel Sectie JJ/ a no. 2214 en strekkende vanaf den Binnenweg tot aan de Oostgrens van genoemd perceel Sectie A. no. 2214 langs üe noordzijde van dat pad voorzoover die f T7 grond is aangewezen voor den aanleg van den ge- projecteerden weg 192 op dit perceel volgens tler- ziening XlV van het uilbreidingsplan. B. Zoodra de grond aangewezen voor den aanleg van den geprojecteerden weg rio, 57 (Heemsteedsche Dreef) op het perceel Sectie A no, 2215 eigendom der gemeeme is geworden, zal kosteloos aan de gemeente moeten worden afgestaan eene strook grond een ge- aeelie uitmakende van het perceel Sectie A no 2214 Z z3 en strekkende aan de Oostzijde van genoemd perceel Sectie A. no <9214 voor zoover die grond is aange- /O wezen voor den aanleg van dien weg op dit perceel, volgens het bestaande Uitbreidingsplan. C. Zoodra het zoogenaamde laantje van Lanckhorst vanaf den Bronsteeweg tot aan de westgrens van het perceel Sectie A no 2149 eigendom der ge- meente is geworden, zal kosteloos aan de gemeente moeten worden afgestaan eene strook grond een ge- deelie uitmakende van genoemd perceel Sectie A no. 214en strekkende over de volle lengte langs de riü'ordzijde van dat perceel, voor zoover die grond is aangewezen voor den aanleg van den geprojecteerden weg no, 42 op dit perceel volgens herziening XIV van het uitbreidingsplan. IH5

Raadsnotulen Heemstede | 1920 | | pagina 46