9. ZL Februari 1920. 8 f plantsoen om niet aan de gemeente over te dragen, welke overdracht niet alleen den ondergrond zal om- vattcn, maar ook de beharding, rioleering, beplanting en alle verdere uitgevoerde en nog uit te voeren werken, terwijl vöor de overdracht zal moeten worden overgelegd eene verklaring van het Bestuur van den Schouwbroekerpolder inhoudende, dat de overgedragen gronden zijn vrijgesteld van polderlasten, hetzij door- dat zij behooren tot die genoemd in het betrokken artikel van het „Bijzonder Reglement voor den Schouwbroekerpolder onder Heemstede", welke niet in den omslag zijn begrepen, hetzij doordat daarvan de polderlasten zijn afgekocht volgens de bepalingen van genoemd Reglement d. dat zij zich verbinden de nog aante leggen stra- ten met troittoirs, beplanting, rioleering, putten, kolken en aansluitingen gedurende een jaar na de overdracht ten genoegen van Burgemeester en Welhouders te onderhouden en alsdan alles in goeden staat op te leveren, zullende zij eventueele gebreken voor hunne rekening ten genoegen van Burgemeester en Wethou- ders herstellen e. dat zij bij niet nakoming van deze hunne ver- piichting onder d genoemd, Burgemeester en Wet- houders machtigt om het gebrekkige voor hunne kosten van gemeentewege te herstellen f. dat zij bij de overdracht der aan te leggen straten aan de gemeente zullen betalen een bedrag van f 0.40 per M2. overgenomen bestrating en van f 0 25 per M2 oveigenomen verhard troittoir ter tegemoet- koming in de eerste kosten van onderhoud g. dat zij de straten telkens voor zoover die zijn aangelegd, onherroepelijk voor den openbaren dienst openstellen, dat zij daaraan, behoudens het noodzake- lijk onderhoud, niets zullen verrichten of toelaten, dat door derden iets verricht wordt zonder goedkeuring van Burgemeester en Wethouders; h. dat zij alle kosten op de overdracht vallende voor hunne rekening nemen. Dit besluit vervalt, indien de onder 18 genoemde verkiaring niet binnen zes maanden na heden bij Bur- gemeester en Wethouders van Heemstede is ingekomen. Zullende van dit besluit aan adressant afschrift wor- den gezonden onder bijvoeging van een gewaarmerkt exemplaar van de daarbij behoorende teekening. Gedaan ter openbare vergadering van Februari 1920. L)e Secretaris, De Voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1920 | | pagina 52