2. Jaauari 1620. 3 midden van deze straat en over het Schouwtjesplein naar de grens der gemeente Haarlem en vervolgens langs de grenzen der gemeente Haarlem en Bloe- mendaal tot aan het uitgangspunt. Art. 6. Het vijfde stemdistrict wordt begrensd door de lijn beginnende in het midden van den Tramweg van de Electrische Spoorwegmaatschappij aan de grens van de gemeente Bloemendaal, door het midden van dien tramweg en over den Leidschenvaartweg tot de Leidschevaart, door het midden van deze vaart tot de scheiding tusschen de buitenplaatsen Eindenhout en Vredenhoî, langs deze scheiding tot den Heerenweg hier recht over naar de Emausiaan, door het midden van deze laan tot de Crayenestervaart, door het mid- den van deze vaart en vervolgens in rechte lij i naar den Bleekersvaartweg, door het midten hiervan tot Kerklaan, door het midden van de Kerklaan in ooste- lijke richting tot de Zandvaart, door het midden hiervan tot de brng over de van Merlenvaart, dan door het nrdden van de van Merlenlaan in westeiijke richting tot den Heerenweg door het midden van den Heeren- weg tot de straat der gemeente Amsterdam naar het pompstation van de Amsterdamsche Waterleiding, door het midden van deze straat tot de Leidschevaart, ver- volgens door het midden van deze vaart tot de laan van Boekenrode door het midden van deze laan tot de grens der gemeente Bloemendaal, langs deze grens tot aan het uitgangspunt. Art. 7, Het zesde stemdistrict wordt begrensd door de lijn beginnende bij het punt in de grens met de gemeente Haarlemmerliede en Spaarnwoude nabij de uitmonding van het Heemsteedsche kanaal in het Spaar- ne en loopende in zuidelijke richting door het rnidden van dit kanaal tot de Zandvaart, door het midden van Zandvaart tot de ijzeren brug. door het midden van de Raadhuisstraat tot het Raadhuisplein. door het midden van de meest westelijke straat van dit plein tot de van Merlenlaan, door het midden van deze laan tot den Heerenweg, door het midden van dezen weg tot den eersten ingang van het wandelbosch Groe- nendaal", vervolgens door het midden van de sloot beginnende bij dezen ingang tot de van Merlenvaart vervolgens door het midden van de van Merlenvaart

Raadsnotulen Heemstede | 1920 | | pagina 5