25. ^Februari 1920. 5 - palen lang ten minste 2.5 Meter. waarop kespen zwaar bij 16}s c.M, en twee platen te zamen breed 30 c.M. en zwaar 6^ c.M de palen ten minste zwaar »an den kop in omtrek 0,55 M, en aan de punt in omtrek 0.36 M. De palen op afstanden van 1.5 M. hart op hart in de lengte en 0.35 M hart op hart in de breedte, om den andere zullen twee palen moeten worden geslagen zoodat een goed geheel wordt verkregen, De kespen met hakkelbouten dik 9 m.M. lang 25 c.M. op de palen te bevestigen Oe platen met lange spijkers op de kespen te ver- binden, op ieder draagpunt twee spijkers. De op de teekening aangegeven verbindingsputten voor de rioleering zullen groot moeten zijn inwendig minstens 0 55 bij 0.88 Meter en diep ten minste 0.88 Meter en gemaakt moeten worden van kiinkers in portland-cenrentspecie nret wanden zwaar een steen cf 0.22 M., bodem 0 18 Meter of drie platte lagen of t..emaakt nroeten worden van gewapend beton met wanden en bodem dik minstens 10 cM zij zullen moeten worden afgedekt met eene gegoten ijzeren plaat lang 110 bij 0.76 Meter en dik minstens 0.016 M. of met platen van gewapend beton ten genoegen van Burgemeester en Wethouders. De putten moeten ten genoegen van Burgemeester en Weihouders worden orderheid De op de teekening aangegeven straatkolken met roosters moeten zijn volgens model aanwezig ten Kaaohuize dezer gemeente en ten minste groot 0 33 b:j 0.33 Meter en moeten een uitloop hebben van0.15 Meter, zij moeten voorzien zijn van een stankafsluiier en per stuk wegen ten minste 140 K G.. zij moeten met kruikaarden buizen inwendig wijd 0.15 M. aan het hoofdriool worden aangesloten, alle verbindingen zullen met portland-cementspecie moeten worden aan- gtsmeerd en bewerkt; 11. Voor het aanstellen van een opzichter voor toezicht cp de werkzaamheden, zal aan de gemeente moeten worden betaald een bedrag van f 45.per week of gedeelte van een week, dat gewerkt wordt; een week wordt geacht telkens in te gaan op Maandag; 12. De verlichting geschiedt. zoolang de sfraten niet door de gemeente zijn overgenomen, door de gemeente voor rekening van adressanten. De gemeente zal het recht hebben in de straten kosteloos gas-, water- electriciteit ec andere leidingen en buizen te doen leggen, zullende adressanten verplicht zijn, daarbij steeds zoo goed mogelijk hunne mede- werking te verleenen en de gemeente verplicht zijn de straten minstens in denzelfden toestand op te

Raadsnotulen Heemstede | 1920 | | pagina 19