37 1<J April 1920. C- Voor het innemen of op eenigerlei wijze aan het verkeer onttrekken van een gedeelte van den openbaren gemeentegrond, behoudens de bijzondere tarieven, hierna sub T, J en K vermeld, per M2 a. voor elke week of gedeelte eener week b. voor elke maand of gedeeite eener maand meer dan eene week c. bij eene vergunr.ing. zonder tijdsgelang of voor een jaar of langer gegeven, voor elk jaar of gedeelte van een jaar D, Voor het afsluiten van den openbaren weg voor rij- of voertuigen per etmaal, een gedetlte van een etmaal voor een geheel gerekend f 5. f 0.20 0.60 E. Voor het hebben van a. spoorregels (rails), met uitzondering van die voor openbare middelen van vervoer, voor elk spoor p°r strekkenden meter: per jaar of gedeelte daarvan f 0.40 b. een over den openbaren weg opendraaiende enkele of dubbele deur per jaar of gedeelte van een Jaar f 1 Hiervan zijn uitgezonderd de deuren, die krachtens wettelijke bepalingen naar buiten openslaand moeten worden gemaakt. F. Voor het innemen of op eenigerlei wijze aan het verkeer of aan den openbaren dienst onttrékken van openbaar gemeentewater per M2 a. voor elke week of gedeeite eener week f 0.10 b. voor elke maand of gedeelte eener maand meer dan eene week f q oq c. bij eene vergunning. zonder tijdsgelang, of voor een jaar of langer gegeven, voor elk jaar of een re- deelte van een jaar j 0 G. Voor het stremmen der scheepvaart per etmaal of gedeelte van een etmaal f H. Boven en behalve het verschuldigde wegens het aan het verkeer of aan den openbaren dienst onttrek- ken van den openbaren gemeentegrond of het afslui- ten van den openbaren weg overeenkomstig het sub C, D en I gemelde

Raadsnotulen Heemstede | 1920 | | pagina 28