37 April 1920. Voor het herstellen van eene opgebroken straat per M2. 1 44 Voor het herstellen van eenen opgebroken puin- of grir.tweg per M2. f 0,72 I. Voor het innemen van gemeentehaventerreinen per M2. a. voor elk etmaal of gedeelte daarvan f 0,05 b. voor elke week of gedeeite eener week meer dan een etmaal f 0.25 c. voor elke maand of gedeelte eener maand meer dan eene week f 0-75 d. bij eene vergunning, zonder tijdsgelang of voor een jaar of langer gegeven, voor elk jaar of gedeelte van een jaar f 5. Onder gemeentehaventerrein wordt verstaan de open- bare gemeentegrond gelegen onmiddellijk langs het Heemsteedsche kanaal. Oe breedte van dat terrein wordt bepaald door den afstand tusschen den water- kant en den rijweg langs het openbaar water. J. Voor het hebben op openbaren gemeentegrond van zuurwagens, stalletjes, bier-, melk- of dergelijke nerin- gen, weegwerktuigen enz., alsmede voor uitstallingen op den grond indien de ingenomen ruirnte niet meer dan 4 M2 bedraagt, per week of gedeelte daarvan f 0.80 voor elken M2. of gedeelte daarvan daarboven f 0.25 K. Voor het hebben van eene kraam op openbaren gemeentegrond per M2. a. voor elke v/eek of gedeelte van eene week f 0.20 b. voor elke maand of gedeelte van eene maand f0 60 Art. 2. Voor de toepassing dezer verordening wordtelkjaar gerekend te loopen van 1 Januari tot en met 31 De- cember, elke maand van den eersten tot en met den laatsten dag der maand en elke week van Zondag tot en met Zaterdag. Art. 3. Voor de toepassing van het in art. 1 lett. C be- doelde tarief wordt de oppervlakte, ingenomen door steigers of op eenigerlei wijze overdekt, geac'nt voor de helft aan het verkeer onttrokken te zijn. Ait. 4. Deze rechten zijn verschuidigd door dengene, die de vergunning heeft aangevraagd of zijn rechtverkrijgende.

Raadsnotulen Heemstede | 1920 | | pagina 29