90. vereeniging slechts eene billijke vergoeding voor nood- zakelijke met den eigendomsovergang verband hou- dende kosten wordt uitgekeerd 16e. dat de bebouwing zal gesehieden overeenkom- stig het door den Gemeenteraad nader vast te stellen bouwplan 17e. dat het volgestorte aandeelen kapitaal der Vereeniging ten minste f 2200moet bedragen vöör de aanbesteding plaats heeft I8e. dat in de ter uitvoering van dit besluit voor rekening van de Vereeniging op te maken notarieele overeenkomst zullen worden opgenomen alle zoodanige bepalingen als het College van Burgemeester en Wet- houders in het belang van eene richtige contrôle op het beheer der in het plan begrepen bezittingen alsnog noodzakelijk mocht voorkomen. B. Aan de Vereeniging een bijdrage uit de ge- meentekas te verstrekken. overeenkomsiig de voor- waarden waarop door de gemeente een bijdrage van het Rijk wordt ontvangen als hierna onder C is be- doeld, onder de volgende voorwaarden le. lndien het voorschot of het onafgeloste gedeelte daarvan wordt opgevorderd krachtens art 15. Jetter b. van het Koninklijk Besluit van 28 Juli 1902 (Stbl. no. lbO) zullen de termijnen, tot welker betaling de gemeente zich nog in de toekomst verbonden had, niet meer zijn verschuldigd 2e. de door de gemeente verleende bijdrage zal in mindering strekken van de annufteiten, die de Vereeniging aan de gemeente lieeft te betalen wan- neer de bijdrage van het Rijk wordt verminderd of ingetrokken, op grond, dat de behoefte aan een bij- drage mag geacht worden te zijn verminderd of ver- vallen, zal de bijdrage van de gemeente in dezelfde verhouding als de vermindering van de Rijksbijdrage worden verminderd, of. bij intrekking der Rijksbijdiage, worden ingetrokken C. Uit 's Rijkskas aan te vragen en te aanvaarden een gelijk bedrag aan voorschot en voor zoolang de gemeente bedoelde bijdrage aan meergemelde Vereeniging zal betalen een zoo hoog mogelijke jaarlijksche bijdrage in de betaling der annufteit. D. In te trekken zijn besluit van 12Februari 1920, no. 6 betreffende het verleenen van een voorschot aan de woningbouv/vereeniging „de Haemstede". Gedaan ter openbare vergadering van 1920. De Secretaris, De Voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1920 | | pagina 10