90. V00RSCH0T AAN DE WONINGBOUW- VEREKNIGING „DE HAEMSTEDË". De Raad der Gemeente Heemstede Gezien een adres dd. 21 September 1920, van het Bestuur der Woningbouwvereeniging „de Haemstede" te Heemstede. bij Koninklijk Besluit van 19 September 1919, no. 44, toegelaten als Vereeniging uitsluitend in het belang van verbetering der volkshuisvesting werk- zaam, houdende verzoek om een voorschot uit de ge- meentekas van ten hoogste vijthonderd negenîigduizend gulden voor de betaling van bouwterrein, den bouw van 69 arbeiderswoningen en den aanleg van straten alsmede om eene zoo hoog mogelijke jaarlijksche bij- drage in de betaling van de annuïteit Gelet op het advies van de Gezondheidscommissie gezeteld te Bloemendaal, dd 'f o, Gezien het voorstel van Burgemeester en Wethou- dd. 29 September 1920; BESLUIT A. Aan de woningbouwvereeniging „de Haemstede" te Heemstede uit de gemeentekas te verstrekken een voorschot tot een bedrag van ten hoogste vijf honderd negentig duizend gulden of zooveel minder als in verband met de uitvoering der plannen noodig zal blijken voor betaling van het bouwterrein met bijko- mende onkosten, den aanleg van straten met bijbehoo- rende werken en den bouw van negen en zestig wo- ningen met bijkomende kosten op de perceelen ka- dastraal bekend Gemeente rleemstede Sectie A nos. 27bü, 3252, 2827 en 2089, gelegen bij den Binnenweg zulks onder de volgende voorwaarden le. dat de gemeente van het Rijk een voorschot bekome van gelijk bedrag als door haar aan de Ver- eeniging wordt uitgekeerd, terwijl de betaling aan de Vereeniging van het voorschot of een gedeelte daar- van zal geschieden binnen acht dagen, nadat de ge- meente het voorschot of dat gedeelte daarvan van het Rijk heeft ontvangen 2e. dat de rente en aflossing van het door de Vereeniging te genieten voorschot zal moeten voldaan worden in hetzelfde aantal gelijke annuïteiten, zooals het Rijk ten opzichte vân het aan de gemeente te verstrekken voorschot zal bedingen 3. dat de Vereeniging is gehouden bij het verstrij- ken van den termijn, waarvoor zij is opgericht, haar bestaan voor een nieuw tijdvak van 29 jaren en 11 maanden te verlengen en tijdig over het tijdvak de Koninklijke goedkeuring op hare statuten le vragen alsmede op de toelating als bedoeld bij artikel 30 lste lid, der Woningwet:

Raadsnotulen Heemstede | 1920 | | pagina 7