90. 4e dat de statuten der Vereeniging, zooals deze zijn goedgekeurd bij Koninklijk Besluit van 19 Sept. 1«19 no. 44. niet mogen worden gewijzigd en aang vuld'zonder goedkeuring van den gemeenteraad, zul- lende anders het voorschot of het onafgeloste gedeelte daarvan terstond opvorderbaar zijn oe. dat jaarlijksch vôôr 1 Mei een beredeneerd ver- slag met balans en winst- en verliesrekenmg aan Bur- gemeester en Wethouders moet worden mgediend, terwijl, balans en winst- en verliesrekenmg de goed- keuring van Burgemeester en Wethouders behoeven be dat Burgemeester en Wethouders het recht hebben ten alle tijde, zoowel tijdens den bouw als later, den toestand der wonmgen geregeld op te nemen of te doen opnemen en zoo noodig onderhoud het^rfestuur' verplich, is aU. Uaarvoor va,- bare'aoederen voor behoorlijke waarde naar het oor- deel van Burgemeester en Wethouders tegen brand- schade te verzekeren bij eene of meer door hen goed te keuren in Nederland gevestigde verzekenngsmaat- schappijen en dat in geval van brand de gemeen e desvedangd voorrang heeft op de u.t te betafen assurantiepennirigen, hetgeen op de polts moet worden ^^^S^Imt'Bestuur verplicht is Burgemeester en Wethouders alle gevraagde înlichtingen betreffende de Vereeniging le verschaffen, en hun, of aan een hen aangewezen accountant, zoo dikwijls zij dat noo dig oordeelen, toe te laten inzage. afschriften en uit- treksels te nerner. van de boeken betreffende definan- cieele administratie der Vereeniging 9e. dat de woningen voor niet langer dan een jaar verhuurd mogen worden en dat de verhuring uitslui- tend zal mogen geschieden aan hen, die ingeze eneri zijn dezer gemeente of aan hen, die hun vasten we k- krini? binnen de gemeente hebben. ln bfjzondere gevallen kan door Burgemeester en Wethouders hiervan afwijking worden verleend. op voorstel van het Bestuur der Vereemging 10. dat de Vereeniging, zoolang Burgemeester en Wethouders dit wenschelijk achten aan de gemeeme het recht van voorkeur moet geven op de huur van drie woningen ten behoeve van in dierst der gemeen- te werkzame personen en op de huur van vier wo- ningen tenbehoeve van door Burgemeester en Wet- houders aan te wijzen personen; deze personen moeten wat hun inkomen betreft voor het bewonen van deze woningen in aanmerking komen de huurpnjs, dien deze personen aan de Vereeniging te betalen hebben. wordt op gelijke wijze vastgesteld, als ten aanzieri van particuliere huurders geschiedt Burgemeester en W - houders bepalen in overleg met het Bestuur der Vereeni- ging welke personen als huurders dezer zeven wo- ningen in aanmerking komen, zoomede de soort en de ligging dier woningen.

Raadsnotulen Heemstede | 1920 | | pagina 8