49 16 JUNI 1921 2 hij is voorts ten Raadhuize aanwezig zoo dikwijls zijne werkzaamheden dit vorderen. Artikel 3. Hij behoeft verlof om gedurende de kantooruren uit de Gemeente afwezig te zijn en wel voor twee dagen van den Burgemeester en voor langer van Bur- gemeester en Wethouders. Artikel 4. Bij ongesteldheid. afwezigheid (verlof) doet hij zich vervangen door een door hem onder goedkeuring van Burgemeester en Wethouders aan te wijzen ambtenaar ler Secretarie, die de vereischten bezit, gesteld bij art. 96 der Gemeentewet. nij is voor het beheer van zijn vervanger ten volle aansprakelijk. Bij ontstentenis wordt hij vervangen door een door Burgemeester en Wethouders aan te wijzen ambtenaar ter Secretarie, die de vereischten bezit, gesteld bij art 96 der Gemeentewet. Artikel 5. Het zal hem niet vrijstaan eenige betrekking te vervullen, waaraan bezoldiging of geldelijke belooning verbonden is zonder machtiging van Burgemeester en Wethouders, noch eenige andere, die naar het oordeel van Burgemeester en Wethouders aan de behoorlijke waarneming van zijn ambt in den weg staat. Artikel 6. Ingeval van brand. wanneer er gevaar ontstaat dat de brand zich tot zijn kantoor zal uitstrekken, begeeft hij zich zoo spoedig mogelijk naar zijn kantoor en neemt hij de maatregelen, die hij voorbeveiliging van boeken of kas gewenscht oordeelt. Artikel 7. Hij draagt zorg, dat de invordering van alle inkom- sten behoorlijk geschiedt, met inachtneming der wet- telijke bepalingen. hij is verplicht toe te zien dat alle beambten, met de inning van gelden belast, zich stiptelijk van hun taak kwijten. Bij wangedrag of plichtverzuim dezer beambten geeft hij daarvan onmiddellijk kennis aan Burgemees- ter en Wethouders.

Raadsnotulen Heemstede | 1921 | | pagina 26