Doel waarvoor de leeningen zijn aangegaan. 85 1. a. bestrating en rioleering der Meesterlottelaan. b. aanleg van een stijger aan de losplaats bij de Ringvaart. c. vergrooting der O. L. School met daarbij behoorend riool. d. verbouwing der onderwijzerswoning. e. aanbouw van een nieuw brandspuithuis. 2. Aankoop terrein Raadhuis, bouw van het Raadhuis, aanleg rioleering en uitbreiding Brandweer. 3. Aankoop perceelen van Vrouwe Van Merlen /3828.75; idem van Q. van den Berg /8000. kosten van overdracht dier perceelen, belooning van den deskundige der gascommissie en provisie sluiten geldleening 1171.25; stichting eener gasfabriek met bijbehoorende werken. 4. Stichting Qasfabriek met bijbehoorende werken en den bouw eener Directeurswoning. 5 Aankoop en in orde brengen terrein Reinigingsdienst, benevens aanschaffing materiaal daar- voor 9000.— bestrating Cloosterweg van het Wilhelminaplein naar het terrein der Gas- fabriek 4000.—. 6. Bouw en uitbreiding der Gasfabriek met bijkomende werken 53000.kosten van het uitbreidingsplan pl.m. 2000.—overneming van wegen, vaarten en gasbuizen van Haarlem, alsmede van een gedeelte Leidsche vaart van Leiden, met inbegrip der op een en ander vallende kosten pl.m. 25000. 7. Aanleg der Duinwaterleiding. 8. Uitbreiding van gasfabriek en waterleiding; bouw fitterswoning; aankoop terrein Molen werfslaan; nieuwe brug over de Wippervaart; bestrating van den Meerweg en van een gedeelte van den Glipperweg en den Voorweg; reorganisatie der brandweer. 9. Nog benoodigd voor aanleg waterleidinguitbreiding Reinigingsdienst en voor reorganisatie der brandweer in verband met den aanleg der Duinwaterleiding. 10. Uitbreiding Gasfabriek pl.m. 160000.— het restant voor aanleg straatwegen, aanschaffing sproeiwagen en veegmachine, stichting urinoirs, stichting dienstgebouw Bosch en Vaart en Glip, reorganisatie brandweer, enz. 11. Aankoop van het Wandelbosch Groenendaal. 12. Uitbreidingswerken der Gasfabriek.

Raadsnotulen Heemstede | 1921 | | pagina 189