Verniakelijkheden. Belasting op openbare Verpachting grasgewas Verpleegkosten. Uitkeering aandeel in teruggave aan Rijk en Provincie Verpleging arme krankzinnigen in ziekenhuizen. Kosten politiegevangenen Ververschingen vergaderingen Raad, B. en W. en commissiën Vervoer en verpleging doortrekkende reizigers Vervolgingskosten. Ontvangst van Vervolgonderwijs. Kosten Vergoeding aan bijz. scholen Vergoeding van het Rijk voor Verzekering personëel Brandweer gebouwen tegen brand van waarborgsommen Visscherij. Pacht voor jacht en Viaggen. Kosten uitsteken van Vleeschkeuringswet. Kosten uitvoering Voetpaden. Onderhoud wegen en Voorschotten Qem. ontvanger en andere ambtenaren Vrachtloonen enz Vroedvrouw. Belooning Waarborgsommen, onderwijs 79, 5e lid. Rente storting en teruggave Verzekering van Wandelplaatsen en plantsoenen. Onderhoud Warenwet. Kosten uitvoering Wateren. Huur van Wegen en voetpaden. Onderhoud van Wegwerken. Loon L. Pleging Werkloozen. Bijsiag aan Werkloozenverzekering. Kosten Wethouders. Jaarwedde Pensioen aan Oud Woningbouwvereenigingen. Annuïteit Bijdrage Rijk en Gemeente voor Tuinwijk. Erfpachtscanon Woningbouw. Rente en aflossing hypothecaire credieten Woningwet. Kosten ingevolge de Wijkverpleging. Subsidie aan de Vereeniging voor IJk en herijk maten en gewichten IJsbond van Hollands Noorderkwartier. Subsidie Zegelgelden. Teruggaaf Zegelkosten Invaliditeitswet Zegels registers, rekeningen enz. Ziekenbarak Ziekenhuizen. Bijdragen en verpleegkosten in Kosten verpleging in Zwemvijvers. Subsidie dekking nadeelig saldo

Raadsnotulen Heemstede | 1921 | | pagina 199