Wijziging Raadsbesluit tot verbreeding gedeelte Emauslaan. 26 JANUARI 1922. Aan den Raad. Bij raadsbesluit van 22 Maart j.I., no. 25, is aan de firma Schiphorst en Philips te Haarlem vergunning verleend tot liet bebouwen van een terrein gelegen op den hoek van de Emauslaan en de Crayenester- vaart, onder voorwaarde, dat door die firma een be- drag van f 7500.— in de gemeentekas moest worden gestort, welk bedrag o.m. zou worden aangewend om bij dat terrein de Emauslaan te verbreeden. De nieuwe eigenares Mevr. Wed. A. van der Valk heeft echter den wensch te kerinén gegeven de strook gemeentegrond, bestemd voor verbreeding van de Emauslaan, voorloopig bij den tuin van het op het terrein gestichte woonhuis te behouden en den af- scheidingsmuur aan die laan te laten staan. De ge- meente zou dan nog niet behoeven over te gaan tot verbreeding der Emauslaan op dat punt. Wij hebben geen bezwaar aan dezen wensch te voldoen, omdat verbreeding van de Emauslaan alleen over bedoeld gedeelte niet aan het verkeer ten goede zou komen. In verband hiermede stellen wij U voor te bepalen, dat van genoemd bedrag van f 7500.voorloopig f4000.niet behoeft gestort te worden maar daar- voor voldoende waarborg ten onzen genoegen moet worden gegeven en dat de recognitie voor het ge- bruik van den overblijvenden grond zal bedragen f23.— per jaar, totdat bedoeld bedrag van f4000.— gestort iâ. Heemstede, 3 Januari 1922. Burgemeester en Wethouders van Heemstede, J. P. W. VAN DOORN. De Secretaris, A. A. SWOLFS.

Raadsnotulen Heemstede | 1922 | | pagina 17