Onderhandsche verhuring van weilanden ten Zuiden van de Spanjaardslaan. 26 JANUARI 1922. Aan den Raad. Bij raadsbesluit van 17 December 1Q19, no. 98, is o.m. aan de Haarlemsche Football Club verhuurd tot 1 Mei 1925 een perceel weiland, gelegen ten Zuiden van de Spanjaardslaan, deel uitmakende van het per- ceel Sectie A no. 928, groot ongeveer 75.89 H.A., elk huurjaar evenwel slechts gedurende het tijdvak van 1 September tot 1 April d.a.v. Gedurende den overigen tijd van elk jaar is dit weiland tot 1 Januari 1925 bij raadsbesluit van 21 Juli 1921, no. 59, verhuurd aan D. van Konijnenburg. Tevens zijn bij laatstgenoemd besluit eveneens tot 1 Januari 1925 aan D. van Konijnenburg verhuurd twee perceelen weiland gelegen onmiddellijk ten Noorden van diens woning, kadastraa! bekend Sectie A nos. 84 en 2984, ter grootte van ongeveer 1.07.34 H.A. Genoemde huurders zijn bereid de huur overte dragen aan de Haarlemsche Lawn Tennis Club. Van deze Vereeniging is een verzcek ingekomen om de huur-overname te willen goedkeuren en tevens om aan haar voor een tijd van 15 achtereenvolgende jaren te willen verhuren een gedeelte van meer genoemd weiland kadastraal bekend Sectie A. no. 928 en om op dat perceel tennisbanen te mogen aanleggen en een afrastering benevens een clubhuisje te mogen plaatsen. Een zöö lange huurlijd wordt gevraagd met het oog op de hooge aanlegkosten der tennisbanen. Wij kunnen ons met deze verzoeken vereenigen en stellen U voor om bovenomschreven huur-overdracht goed te keuren op den grondslag van de thans gel- dende huurvoorwaarden. Tevens geven wij U in overweging aan de Haarlemsche Lawn Tennis Club een perceel weiland groot ongeveer 31 Aren te ver- huren gedurende een tijdvak van 12 jaren, ingaande 1 April i 925 tegen een jaarlijkschen huurprijs van f 350.welk perceel deel uitmaakt van Sectie A. no. 928, waarvan de huur duurt tot den genoemden datum van ingang. Ook bestaat, wat ons betreft, geen be- zwaar tegen de overige verzoeken der Vereeniging. Heemstede, 18 Januari 1922. Burgemeester en Wethouders van Heemstede, J. P. W. VAN DOORN. De Secretaris, A. A. SWOLFS.

Raadsnotulen Heemstede | 1922 | | pagina 19