Wijziging Duinwater- verordening. C| 22 JUNI 1922 Aan den Raad. Bij raadsbesluit van 29 Maart 1916 is als gevolg van de stijging van de lood- en koperprijzen een tij- delijke afwijking tot stand gekomen van de tarieven C. en D. der Duinwaterverordening, betreffende kos- ten van aanleg en huur van dienstleidingen. De toen geldende vaste prijzen kwamen tijdelijk te vervallen en voortaan zou in rekening worden gebracht de kostende prijs verhoogd met 5 pCt. voor administra- tiekosten. Het is' U bekend, dat in Uwe Vergaderingen door enkele Uwer leden de aandacht is gevestigd op be- zwaren, verbonden aan het thans geldend systeem. De Commissie voor de Bedrijven heeft deze bezwaren onder oogen gezien en tot een punt van bespreking genomen. Zij acht in het algemeen de geopperde be- zwaren van voldoenden grond om het tegenwoordige systeem te herzien en omdat de prijzen weer tot vrij normale bedragen zijn teruggekeerd, oordeelt zij thans het oogenblik gekomen om weer, evenals vroeger, voûr het aanleggen van dienstleidingen in rekening te brengen een vast bedrag, afhankelijk van de buis- wijdte en gebaseerd op een gemiddeld arbeidsloon. Do bepalingen bctrcffende de huur dcr dicnotleidingcn kunnon thano vorvallen. Wij kunnen ons met het advies der Commissie vereenigen en bieden U daarom bijgaand ontwerp- besluit ter vaststelling aan. Heemstede, 1 Juni 1922. Burgemeester en Wethouders van Heemstede, J. P. W. VAN DOORN. De Secretaris, A. A. SWOLFS.

Raadsnotulen Heemstede | 1922 | | pagina 5