59 le. Wijziging Algemeene Politieverordening. 20 JULI 1922 De Raad der Gemeente Heemstede Gezien het voorstel van Bargemeester en Wethouders BESLUIT Artikel 2 van de Algemeene Politieverordening de- zer gemeente te lezen als volgt Art. 2. A4et boete van ten hoogste f 3.wordt gestraft ieder, die over een gebouw tot bewoning van men- schen bestemd, kerk of soortgelijke gebouwen daar- onder begrepen, hetzij voor zich, hetzij voor een ander beheer voert, indien deze niet zorg draagt, dat, ingeval het betreft een gebouw, waarvan de hoofdin- gang aan den openbaren weg is gelegen, aan de bui- tenzijde naast of boven den hoofdingang van dat gebouw, op duidelijk van den openbaren weg af leesbare wijze met cijfers van ten minste 8 c.M. hoogte en 4 c.M. breedte het plaatselijk nummer, dat vanwege het Gemeentebestuur is of zal worden aangegeven, is aangebracht. Wanneer het betreft een gebouw, als bedoeld in dit artikel, waarvan de hoofdingâng niet aan of op een afstand van meer dan 10 Meter van den open- baren weg is gelegen, zoo zal het piaatselijk nummer moeten worden aangebracht volgens nadere aanwijzing van het Gemeentebestuur. Wordt het gebouw door meer dan één persoon beheerd, dan is ieder hunner tot naleving van dit voorschrift verplicht, op verbeurte van dezelfde boete. Bovenstaande bepalingen treden in werking voor op het tijdstip der afkondiging bes^aande gebouwen, op 1 Januari W24. Gedaan ter openbare raadsvergadering van den 20 Juli 1922. De Secretaris, De Voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1922 | | pagina 12