83 21 SEPTEMBER 1922 Ruiling strookje bermgrond Heerenweg met gedeelte Houtvaart. Aan den Raad. Een sirookje bermgrond van den Heerenweg, ge- legen langs het Overbosch van Berkenrode, staat op het kadasler ten name van de Gemeente. De heer H. van Wickevoort Crommelin echter is van meening, dat dit strookje grond aan hern behoort evenais de ten zuiden daaraangrenzende bermgrond ook zijn eigendom is en dat dit strookje grond daar- om abusievelijk niet te zijnen name is gesteld. Aan- gezien hij het bezit van dien bermgrond zeer op prijs stelt, heeft hij verzocht dat strookje grond op zijn naam te doen stellen. Een ander kwestieus punt betreft het eigendomsrecht van een gedeelie Houtvaart gelegen teri zuiden van de Zandvoorischelaan. Deze vaart is indertijd door de Gemeenie overgenomen van den heer H. H. Beels van Heemstede, maar blijkens het kadaster staat nog een klein gedeelte dier vaart ten name van den heer Crommelin voornoemd. Na onderhandeiingen met den heer Van Wickevoort Crommelin over den bermgrond, hebben wij, om een en ander langs minnelijken weg tot oplossingte bren- gen, hem vocrgestetd bij den Raad te zullen bevor- deren, dat die strook bermgrond te zijnen name wordt gesteld, indien hij daartegenover bereid is ten name van de gemeenfe te stellen het te zijnen nanie staande gedeelte der Houtvaart en onder voorwaarde, dat de gemeente ten behoeve van den openbaren dienst het recht moet hebben in dien bermgrond kos- teioos leidingen en kabels te mogen leggen en houden. De heer Van Wickevoort Crommelin kan zich met deze oplossing vereenigen en daarom stellen wij U voor in dien geest te besluiten, door vaststelling van bijgevoegd ontwerp-besluit. De op deze zaak betrekking hebbende correspon- dentie ligt voor U ten Raadhuize ter inzage. Heemstede, 7 September 1922. Burgemeester en Wethouders van Heemstede, J. P. W. VAN DOORN. De Secretaris, A. A. SWOLFS.

Raadsnotulen Heemstede | 1922 | | pagina 13