Overname terrein op het Overbosch en verkoop ter- reinen van het Overbosch. 21 SEPTEMBER 1922 Aan dcn Raad. In ons voorstel van 21 November 1921, no. 111, deelden wij U mede, dat het wandelpad ter breedte van 3 Meter Iangs de verbreede Crayenestervaart door twee bruggetjes over de slooten langs het Overbosch met den Bronsteeweg in verbinding zou worden ge- bracht. Bij nadere overweging echter oordeelen wij het meer gewenscht het wandelpad over de noordelijke strook van het Overbosch te laten vervallen, omdat anders zeer dicht naast elkaar twee voetbruggen ter verbinding met den Bronsteeweg zouden komen en een schilderachtig stukje natuur geschaad zou worden. Het zal dan echter noodig zijn eene voetbrug te ma- ken over de verbreede Crayenestervaart ongeveer ter plaatse, v/aar bij de woning van Anton E. j. de Wildt vroeger eene voetbrug lag. Ter regeling van het bovenstaande is eene voor- loopige overeenkomst gesloten met den heer D. W. Van Niekerk, volgens welke aan dezen wegens het vervallen van bovengenoemde twee bruggetjes en het afstaan van eene strook grond op het Overbosch ter grootte van ongeveer 110 M2. zal wordeti betaald f 1500.en ook eene voorloopige overeenkomst met den heer B. J. V. van Hees volgens welke deze voor aankoop van twee strooken van het Overbosch ter gezamenlijke grootte van 430 M2. zal betalen f 3000. De Commissie voor het Orondbedrijf lcan zich met deze regeling vereenigen, waarom wij U in overwe- ging geven de met de heeren Van Niekerk en Van Hees gesloten voorloopige overeenkomsten, welke voor U met bijbehoorende stukken ten Raadhuize ter inzage liggen, te bekrachtigen door vaststelling van bijgevoegd ontwerp-besluit. Heemstede, 14 September 1922. Burgemeester en Wethouders van Heemstede, J. P. W. VAN DOORN. De Secretaris, A. A. SWOLFS.

Raadsnotulen Heemstede | 1922 | | pagina 21