26 OCTOBER 1922 Artikel 1. De gemeente Haarlem verbindt zich om door de ambtenaren van den keuringsdienst dier gemeente te laten verrichten alle keuringen, onderzoekingen en in- specties, die noodig zijn ,„a' y?°,r u'Doering van de Vleeschkeuringswet (Staatsblad 1919, No. 524) en de krachtens die wet gegeven voorschriften. b. voor de handhaving van de Verordening op den keuringsdienst der gemeente Heemstede. Ten behoeve van de in het eerste lid bedoelde keu- nngen en onderzoekingen stelt Haarlem gratis be- schikbaar de hulpmiddelen van het laboratorium op het Openbaar Slachthuis, de keuringsbenoodigdheden en stempels, de formulieren bedoeld in art. 2 3 en 4 van het K.B. van 5 Juni 1920, (Staatsblad no' 285) en voorzoover onbruikbaarmaking van vleesch binnen de gemeente Heemstede plaats heeft, de daarvoor benoo- digde stoffen. Artikel 2. De gemeente Haarlem verbindt zich het Openbaar Slachthuis harer gemeente voor de ingezetenen van Heemstede beschikbaar te stellen onder dezelfde be- palingen als voor de ingezetenen van Haarlem zijn of zullen worden vastgesteld in de verordeningen be- treffende dat Openbaar Slachthuis. Bovendien verbindt de gemeente Haarlem zich voor de mgezetenen van Heemstede geen rechten te zullen netten voor de keuring van vleesch vanuit Heemstede naarlem ingevoerd, mits dit vleesch afkomstig is van slachtdieren binnen de gemeente Heemstede ge- slacht en door bevoegde ambtenaren van den keu- rmgsdienst van Haarlem goedgekeurd, of wel mits het vleesch voorzien is van goedkeuringsmerken voor in- gevoercl vleesch in de gemeenten Haarlem of Heem- stede voorgeschreven. Artikel 3. De gemeente Heemstede verbindt zich geen be- sluiten tot vaststelling, intrekking of wijziging van eemge verordening of bepaling, verband houdende

Raadsnotulen Heemstede | 1922 | | pagina 12