26 OCTOBER 1922 3 met of voortvloeiende uit de Vleeschkeuringswet of de krachtens deze wet gegeven voorschriften te nemen alvorens Burgemeester en Wethouders van Haarlem daaraan hunne goedkeuring hebben gehecht. Artikel 4. De gemeente Heemstede verbindt zich voor het keuren van vee en vleesch binnen haar gemeente ter uitvoering van de Vieeschkeuringswet, de krachtens die wet gegeven voorschriften of van de Verordening op den Keuringsdienst dezelfde rechten te heffen als in de Verordening op de heffing van rechten voor het gebruik van het Openbaar Slachthuis te Haarlem en voor de keuring van vee en vleesch zijn of wor- den vastgesteld. Artikel 5. De in artikel 4 bedoelde rechten worden ingevor- derd door of namens den Ontvanger der gemeente Heemstede en komen ten goede aan het Openbaar Slachthuis der gemeente Haarlem. Artikel 6. De gemeente Heemstede verbindt zich aan de amb- tenaren, in art. 1 bedoeld, bij de uitoefening van hunne functie 'de noodige hulp en medewerking te verleenen, indien dit verlangd wordt of dit in het belang van den dienst noodig mocht blijken. Artikel 7. Ingeval ingezetenen van Heemstede twijfelen aan de deugdelijkheid van vleesch, hetwelk in die gemeente ten verkoop wordt aangeboden kunnen zij door middel van door het Openbaar Slachthuis be- schikbaar te stellen formulieren gratis bemonstering en onderzoek van deze voedingsmiddelen door den keuringsdienst aanvragen. De keuringsdienst is echter alleen gehouden deze monsters te onderzoeken, indien er naar het oordeel van het Hoofd van den dienst gegronde twijfel aan de deugdelijkheid van het vleescn bestaat.

Raadsnotulen Heemstede | 1922 | | pagina 13