26 CCTOBER 1922 Op andere dagen geschiedt de keuring vöör en na de slachting op de door Burgemeester en Wethouders vast te stellen uren. ÎNVOER VAN VLEESCH. Artikel 7. Ingevoerd vleesch, bedoeld in artikel 8, le lid van de Vleeschkeuringswet is behoudens het bepaalde bij artikel y dier wet, aan het onderzoek onderworpen of sedert de keuring in de gemeente van uitvoer ver- anderingen zijn opgetreden, waardoor het voorwaar- delijk goedgekeurd of afgekeurd moet worden. Het onderzoek en de keuring in het eerste lid be- doeld, geschiedt tegen betaling van de daarvoor ver- schuldigde rechten zoo spoedig mogelijk ter plaatse en op de dagen en uren, door Burgemeester enWet- houders te bepalen. Van het bepaalde in het eerste lid is uitgezonderd: a. vleesch, door bevoegde ambtenaren van den keuringsdienst Haarlem goedgekeurd en als zoodanig van de vereischte goedkeuringsmerken voorzien, als- mede vleesch, ten aanzien waarvan bij het ontbreken van die goedkeuringsmerken de vervoerder het bewijs levert dat het afkomstig is van dieren, doorbevoegde ambtenaren van dien keuringsdienst goedgekeurd. b. vleesch, per postpakket ingevoerd. Ieder die ingevoerd vleesch, dat aan het onderzoek bedoeld in het eerste lid van dit artikel is onderwor- pen, in zijn bezit of onder zijn beheer heeft is ver- plicht van den invoer onmiddellijk kennis te geven aan het Openbaar Slachthuis. Artiktl 8. Het is verboden vleesch in de gemeente in te voe- ren tusschen 5 uur des namiddags en 7uurdesvoor- middags en bovendien op Zondag, den 2den Paasch- dag, den Hemelvaartsdag, den 2den Pinksterdag, de beide Kerstdagen, den Nieuwjaarsdag en op andere, door Burgemeester en Wethouders aan te wijzen da- gen en uren. Volgen de Kerstdagen en een Zondag op elkander, dan is° op den tweeden Kerstdag de invoer geoor- loofd van des voormiddags 8)£ tot 9)4 uur-

Raadsnotulen Heemstede | 1922 | | pagina 19