26 OCTOBER 1922 Bovendien bij alle slachtdieren op de navolgende organen en deelenkop (kaakvlakte), tong, longen' hart lever, milt, nieren en voor zoover m voldoende ontwikkeling aanwezig niervet (reuzel), darmsche.l, groote en kleine net en uierhelften, benevens b.j run- deren gras- en vette kalveren, de ondervoeten. Op' ingevoerd vleesch op de piaatsen, welkezich daartoe het beste leenen, echter zoodamg dat op elk stuk ingevoerd vleesch tenminste één stempelmerk ge- plaatst wordt. Artikel 21. De naam der gemeente wordt ten b.ho stempelmerken, bedoeld in de art.kelen 44 45 4M 47 van het Koninklijk Besluit van 5 Jum 19z0, Stbl. no. 285, niet afgekort en blijft „Heemstede Artikel 22. In geval van voorwaardelijke goeo.keur.ng of af- keurinp wordt het vleesch slechts op de Plaatsen'^" noemd in artikel 50 van het K B. van 5 Jun. 19^0, Staatsblad no. 285, voorzien van de stempelmerken, in afwachting van het verstrijken van den term.jn b.n- nen welken herkeuring kan .^'^"^T^n^deaenê zii de eigenaar of bij afwez.ghe.d van dezen degene die hem vervangt, »6ör dien tijd verklaar. met den uitslag der eerste keuring genoegen te nemen. ln 'het laatst bedoelde geval oi nadat de voorwaa - delijke goedkeuring of afkeur.ng onherroepd.jk îs wordt het vleesch voorzien van stempelmerken op de plaatsen, in artikel 20 genoemd. Artikel 23. Met inachtneming van het bepaalde in het ynr'g artikel geschiedt het aanbrengen der stempelmerken onmiddellijk nadat de keuring of de herkeuring hee plaats gehad. Artikel 24. Het is een ieder verboden, uitgezonderd den met de keuring belasten ambtenaar, de aangebrachte

Raadsnotulen Heemstede | 1922 | | pagina 25