Verordening op de heffing van keurloon in de gemeente Heemstede. 26 OCTOBER 1922 Artikel 1. Voor het keuren van vee en vleesch en voor andere hiermede in verband staande doeleinden wordt, onder de benaming van keurloon, een recht geheven naar het in artikel 2 omschreven tarief. Artikel 2. De heffing bedraagt I. voor het keuren van a. een paard, muildier, stier, os, koe, ofvaars f 10. b. een rund, in het bezit der twee binnen melk- tanden (pink), veulen of muilezel 8,— c. een kalf met een levend gewicht van 66 K.G. of hooger, een ezel of een varken met een levend gewicht van 61 K.G. of hooger 5.50 d. Een varken met een levend gewicht van 60 K.G. of minder 4. e. een schaap of lam 2.25 f. een nuchter kalf of een kalf met een levend gewicht van 65 K.G. of minder, zuiglam of speenvarken 1.25 g. een bok of geit 1. II. voor het onderzoek ven vleesch, bedoeld in artikel 8 van de Vleeschkeuringswet (Stbl. 1Q19, no. 524); A. voor geheele dieren, voor gedeelten grooter dan de helft, indien het betreft a. een paard, muildier, stier, os, koe, of vaars f 9.— b. een pink, muilj^W of veulen 7- c. een ezel, varken of kalf met een geslacht gewicht van 41 K.G. of meer 5.— d. een schaap of lam 2. e. een bok, geit, zuiglam, speenvarken of kalf met een geslacht gewicht van 40 K.G. of minder 1,_ b. voor halve dieren, indien het betreft a. een paard, muildier, stier, os, koe of vaars f 4.50 b. een pink, muilezel of veulen 3.50 c. een ezel, varken of kalf met een geslacht gewicht van 41 K.G. of meer 2.50 d. een schaap of lam l. e. een bok, geit, zuiglam, speenvarken ofkalf met eeh geslacht gewicht van 40 K.G. of minder 0.50 C. voor kleinere stukken dan de helft van het ge- slachte dier a. borst en buikingewanden en koppen per K.G. 0.02 b. ander versch vleesch per K.G. 0.05 Het te betalen bedrag wordt naar boven tot geheele centen afgerond.

Raadsnotulen Heemstede | 1922 | | pagina 33