111 Verkoop terreinen Grondbedrijf. V 23 NOVEMBER 1922 De Raad der Gemeente Heemstede Gezien het voorstel van Burgemeester en Wethouders met de adviezen der Commissie voor het Grondbedrijf BESLUIT Burgemeester en Wethouders te machtigen A. voor de gemeente te verkoopen 1. Aan de Gebr. J. en H. van der Pol alhiervoor den prijs van f 12.50 per M2., een strook bouwterrein langs de Koediefslaan deel uitmakende van het ka- dastrale perceel Sectie A no. 35Ö3, loopende van den Crayenestersingel tot de grens van het eigendom van de Wed. N. G. van der Meer, ter geraamde grootte van 2205 M2 2. Aan H. Sfefels jr., makelaar te Amsterdam, voor den pnjs van f 10.50 per M2., een perceel bouwter- rein, deel uitmakende van het kadastrale perceel Sectie B. no. 3746, gelegen op den zuidwestelijken hoek van de Molenlaan en de Groenendaalkade, ter groottc van circa 833 M2. 3. Aan F. Willemse en L. Ansing, beiden alhier, voor den prijs van f4A0 per M2., elk een strook grond kadastraal bekend Sectie B no. 3869 (gedeelte- lijk) gelegen achter hun perceelen aan den Voorweg en aan elk ter geraamde grootte van 111 M2, te za- men dus ongeveer 222 M2 een en ander op den grondslag van de bepalingen en voorwaarden omschreven in de met bovengenoemde koopers gesloten voorloopige koopcontracten B. Om in de kadas'rale aanduiding van de ver- kochte perceelen en in de redactie van de bepalingen en voorwaarden, waaronder de verkoop is geschred, zoodanige wijzigingen en aanvullingen aan te brengen als zij na advies van de. Commissie voor het Grond- bedrijf, noodig zullen oordeelen of we! door Gede- puteerde Staten wenschelijk zullen worden geacht. Gedaan ter openbare raadsvergadering van den 23 November 1922. De Secretaris, De Voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1922 | | pagina 10