22 FEBRUARI 1923. het in het eerste lid onder C bedoelde reclit zal voor elk der zerken op plintbanden nooit dijn 6- en het in het eerste lid onder D en F bedoelde recht zal voor elk der hek- of kettingwerken en grafkelders nooit minder bedragen dan f 3.- per ^lender^r bij de plaatsing of stichting wordt een gedeelte van een iaar voor vol gerekend. 3. De berekening van het recht voor hek- of ket- tingwerken vermeld onder D in het eerste lid gesclnedt als^volgtde som van tweemaal de lengte en twee- maal de breedte vermemgvuldigd met de hoogte word gedeeld door 3 en het quotient vermemgvuldigd met f34 De berekening van het recht voor grafkelders vermeld onder F in het eerste lid geschiedt als volgt de som van tweemaal de lengte en tweemaal de breedte van den kelder wordt gedee'.d door 6 en het quotient vermenigvuldigd met f3 5. Bii verzuim van betaling van het bovengenoem- de recht ziin Burgemeester en Wethouders bevoeg' om, wanneer binnen vier weken na de verzending van eene kennisgeving bij gewonen bnef aan het adres van den gerechtigde, vermeld în het register bedoeld in artikel 5 dezer verordening de betahng met îs geschied, de zerken of andere monumenten te dcen wegnemen en opruimen. 6 Het oncerhoud van al hetgeen verder na ver- gunning van Burgemeester en Wethouders, oo de daarvoor afgestane ruimte is gesteld, blijft voor reke- ning van den rechthebbende. 7. Bii verzuim van onderhoud zijn Burgemeest en Wethouders bevoegd om, wanneer bmnen vier weken na de verzending van eene kenmsgeving bij gewonen brief aan het adres van den gerech.igde vermeld in het register bedoeld in ar.ikel 5 dezer ver- ordening, niet in het ondefhoud is voorzien o wel ten koste der rechthebbenden m het onderhoud te doen voorzien öf wel de beplanting, monumenten of andere versieringen te doen wegnemen en opruimen 8. De rechten onder lo tot en met io van dit artikel vermeld kunnen voor den tijd van 50 achter- eenvolgende jaren worden afgekocht tegen betalmg van een bedrag berekend naar 25 maal het recht dat krachtens de hiervoor gemaakte berekenmg per jaar zou zijn verschuldigd. koo4;0 9 Voor het schoonhouden van een bordje, kastje, kruis of doos op het algemeene vak wordt een recht in eens geheven van f 5. 10. Voor het afnemen en weder plaatsen van een zerk of ander gedenkteeken is verschuldigd t 5.—. 11. Voor 'het opruimen van giaven is f 10. ver- schuldigd voor elk graf van 2X1 M- u 12. Bii het bepalen der afmetingen wordt steeds genomen de buitenzijde van de hek- of kettingwerken en grafkelders.

Raadsnotulen Heemstede | 1923 | | pagina 26