22 FEBRUARI 1923. Vöör het gebruik maken van het verleende recht of de gegeven vergunning, moet de kwitantie van het betaalde bedrag ter gemeente-Secretarie en des- gevorderd ook aan den doodgraver worden vertoond. Art. 4. Het recht, vermeld in art 5 van de bovenbedoelde verordening, moet worden voldaan bij de overboeking. Art. 7. De invordering van de bij deze verordening be- doelde rechten geschiedt, zooveel noodig, overeen- komstig de bepalingen van de artt. 258 tot en met 262 der gemeentewet. Art. 8. Gedaan ter openbare raadsvergadering van den 22 Februari 1923. Deze verordening treedt in werking op hetzeifde tijdstip waarop de heffingsverordening in werking treedt. Alsdan vervalt de verordening op de invordering van begraafrechten in de gemeente Heemstede, vast- gesteld bij besluit van 15 November 1916. De Secretaris, Art. 5. De rechten vermeld in het eerste lid van art 8 van de bovenbedoelde verordening, moeten worden vol- daan vöör het plaatsen van zerken hekken of voor- werpen of het maken van grafkelders en in volgen- de jaren voor den eersten April van het jaar, waar- over het onderhoud loopt. De rechten, vermeld in het 8e lid van art. 8 van de bovenbedoelde verordening, moeten worden voldaan vöör den aanvang van den termiin van vijftig jaren. De rechten genoemd in het 9e, lOe en 11 e lid van art. 8 van de bovenbedoelde verordening moeten wor- den voldaan vöör de plaatsing vandedaarin genoem- de voorwerpen of vöördat met de genoemde werk- zaamheden wordt aangevangen. De Voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1923 | | pagina 29