29 Ophooging van wegen tus- schen Molenwerfslaan en Meerweg. 22 MAART 1923. Aan den Raad. De N.V. Zaanlandsche Terrein- en Bouwmaatschappij gevestigd te Haarlem, Directeur de heer C. Turkenburg alhier, wenscht over te gaan tot ophooging van enkele op het Uitbreidingsplan geprojecteerde wegen gelegen tusschen Molenwerfslaan en Meerweg. Bovendien heeft deze Maatschappij nog 2000 M3 zand noodig voor de fundeering van door haar te bouwen woningen bij die laan. Voor de uitvoering van dit werk heeft de Directeur piijsopgaaf gevraagd, waarop in concur- renfie met anderen, na onderhandelingen met hem voorloopig is overeengekomen om bedoeld werk voor f 17.900,— van gemeemewege uit te voeren. Volgens de voorloopige akte, die met de Maatschappij is ge- sloten, moet de helft van dit werk dit voorjaar wor- den uitgevoerd, terwijl met de andere helft eerst in het najaar een aanvang behoeft te worden gemaakt. De uitvoering van dit werk, vooral nu het in twee gedeelten kan geschieden, zal aan de besirijding der werkloosheid ten zeerste ten goede komen en de Commïssie van advies voor de Werkloosheidsverze- kering, die wij over dit plan hebben gehoord, kan er zich dan ook ten volie mede vereenigen, dat daar- voor een offer van ongeveer f 5000.gebracht wordt. Ten slotte deelen wij U nog mede, dat de benoo- digde hoeveelheid zand kan worden gehaaid uit de te verbreeden vaart bij het Orotstuk, waardoor dus tevens de uitvoering van dat werk wordt bevorderd. Wij geven U derhalve in overweging de voorloo- pige akte te bekrachtigen door vaststelling van bijge- voegd ontwerp-besluit. Alle op dit onderwerp betrek- king hebbende stukken liggen voor U ten Raadhuize ter inzage. Heemstede, 14 Maart 1923. Burgemeester en Wethouders van Heemstede, J. P. W. VAN DOORN. De Secretaris. A. A. SWOLFS.

Raadsnotulen Heemstede | 1923 | | pagina 19