22 MAART 1923. verplicht zorg te dragen, dat hij in het voertuig een duidelijk leesbaar, door den Burgemeester voor „gezien" geteekend exempiaar van het door Burgemeester en Wethouders vastgestelde tarief van rijloonen op voor de passagiers duidelijk zichtbare wijze heeft hangen en dat hij van dengene, die van zijn voertuig gebruik heeft gemaakt geen hoogere betaling vordert, dan hem volgens dat tarief toe komt. Art. 9. De bestuurder van een stationneerend voertuig is verplicht zorg te dragen, dat het aan het voertuig bij het verleenen der vergunning door Burgemeester en Wethouders gegeven nummer, steeds duidelijk op het voertuig aanwezig is op de daarvoor door of namens den Burgemeester aangewezen plaatsen. Art. 10. De bestuurder van een slationneerend voertuig is verplicht telkens na elken verrichten dienst zich onver- wijid met het voertuig te begeven naar eenderstand- plaatsen bedoeld in art. 2 en daar eene plaats in te nemen, tenzij daar reeds aanwezig is het op die plaats krachtens dat artikel toegestaan aantal voertuigen van een bepaalde soort, in welk geval hij verplicht is zich met zijn voertuig te begeven naar een der andere standplaatsen en zoo vervolgens. Art. 11. De houder eener vergunning tot het innemen van standplaatsen betaalt jaarlijks voor elk voertuig, voor het gebruik waarvan in zijn bedrijf hem door Burge- meester en Wethouders vergunning is verleend, een door hen te bepalen vergoeding, welke ten kantore van den Oemeente-Ontvanger moet worden gestort vöör den dag, met ingang van welken devergunning is verleend en in het vervolg telken jare vöör den lsten Januari van het jaar, waarvoor de vergunning zal gelden.

Raadsnotulen Heemstede | 1923 | | pagina 27