22 22 FEBRUARI 1923. Aankoop grond met opstallen van kweekerij „Insulinde". De Raad der Gemeente Heemstede Overwegende, dat het wenschelijk is den eigendom te verkrijgen van een perceel bouwterrein gelegen tusschen den Achterweg en de Molenwerfslaan alhier dat de na verschillende onderhandelingen ten slotte gevraagde koopsom met het oog op de gunstige lig- ging van dit terrein niet onbillijk kan worden geacht Gehoord het voorstel van Burgemeester en Wet- houders BESLUIT Burgemeesfer en Wethouders te machtigen lo. voor de Gemeente te koopen van de N.V. „Kweekerij Insulinde" gevestigd alhier, voor een prijs van f3.60 per M2, eenige perceelen tuingrond, boom- gaard en weg, met enkele der daarop staande opstal- len ter totale grootte van ongeveer 1 H,A. 25 A, strekkende van den Achterweg tot aan de Molen- werfslaan, kadastraal bekend gemeente Heemstede, Sectie C nos. 2102, 2101, 2103, 2105, 1233 en 1234 allen geheel en 2039, 2194, 2195, 2196 en 2091 allen gedeeltelijk en zulks op den grondslag van de bepa- lingen en voorwaarden omschreven in het hierop be- trekking hebbende ontwerp der voorloopige koopakte; 2o. om in de kadastrale aanduiding van de gekochte perceelen en in de redactie van de bepalingen en bedingen, waaronder de aankoop is geschied, zoo- danige wijzigingen en aanvullingen aan te brengen, als zij na advies van de Commissie voor het Grond- bedrijf noodig zullen oordeelen of wel door Gedepu- teerde Staten wenschelijk zullen worden geacht 3o. het onder lo vermelde in te brengen in het Grondbedrijf zullende de baten en lasten uit dezen koop voortvloeiende, wat betreft de ingebrachte per- ceelen, ten laste van het Grondbedrijf konten. Gedaan ter openbare raadsvergadering van den 22 Februari 1923. De Secretaris, De Voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1923 | | pagina 3