Overeenkomst aanleg weg Insulinde. 19 APRIL 1923. Aan den Raad. Met de N. V. Zaanlandsche Terrein- en Douw- Maatschappij, Directeur C. Turkenburg alhier, is eene voorloopige overeenkomst aangegaan betreffende het aanleggen van een gedeeite van den geprojecteerden weg 252, gelegcn aan de Zuid-Oostzijde van het aan- gekochte terrein van Insulinde. De Maatschappij staat kosteloos in eigendom aan de gemeente af den aan haar toebehoorenden grcnd voorzoover deze gelegen is in dien geprojecteerden weg. De weg wordt aan- gelegd, zoodra de gemeente dit wenscht en voorzoo- ver het terrein van Insulinde daaraan grenst. De kos- ten van dezen wegaanleg vrelke ongeveer f 5100. zullen bedragen, worden door de Maatschappij en de üemeente ieder voor de helft gedragen, maar omdat de geprojecteerde weg 252 voor een grooter gedeelte komt te liggen op terrein van Insulinde dan opterrein van de Maatschappij en deze dus minder aanlegkosten zou hebben, zal de gemeente kosteloos aan de Maat- schappij afstaan een strookje grond, dat Oostelijkvan dien weg komt te liggen en dat te klein is voor een afzonderlijk bouwperceel. Wij achten deze overeenkomst in het belang der Gemeente, omdat zij daardoor ook aan de Zuid-Oost- zijde van het onlangs aangekochte terrein van Insulinde den gewenschten toegangsweg kan laten aanleggen. Wij stellen U daarom voor de voorloopige over- eenkomst te bekrachtigen door vaststelling van bijge- voegd ontwerp. De voorloopige overeenkomst en eenesituatieteekening liggen voor U ten Raadhuize ter inzage. Heemstede, 12 April 1Q23. Bur«emeesîer en Wethouders van heemstede, j. P. W. VAN DOORN. De Secretaris. A. A. SWOLFS

Raadsnotulen Heemstede | 1923 | | pagina 11