K) 19 APRIL 1923. Overdraeht grond aan den Glipperv/eg. GEWIJZIGD EXEMPLAAR. Aan den Raad. De heer Jhr. H. J. Deutz van Lennep, wonende alhier, heeft zich bereid verklaard kosteloos en om niet aan de gemeente af te staan een strookje grond gelegén aan en langs den Glipperweg ten oosten van eene rechte lijn getrokken uit de oostelijke grens van de inritten van den thans bestaanden steenen muur langs zijn buitenplaats. Bovendien is hij bereid de op of nabij deze strook grond gelegen puin gratis aan de gemeente af te staan, wanneer de gemeente de verplichting op zich neemt om de strook voor 1 Juni a.s. met den Glipperweg te verheelen en daarop op nette en zorgvuldige wijze een tiottoir aan te leggen. Nog wenscht hij, dat aan hem kosteloos en om niet zal worden afgestaan een strookje bermgrond voorzoover gelegen binnen den meest noordelijken inrit. Het is onze bedoeling een grinttrottoir aan te Ieg- gen, waarvan de kosten worden geraamd op f 700,— Wij achten het bovenstaande in het belang der gemeente, omdat daardoor ter plaatse een behoorlijke toestand kan worden verkregen en hebben reeds met den heer Jhr. Deutz van Lennep eene voorloo- pige akte afgesloten. Wij stellen U voor deze akte te bekrachtigen door vaststelling van bijgevoegd ont- werp-besluit en ons het noodige crediet fe verleenen voor het in orde maken van het trottoir. Heemstede, 18 April 1923. Burgemeester en Wethouders van Heemstede, A. VAN DE POLL, L.B. De Secretaris. A. A. SWOLFS

Raadsnotulen Heemstede | 1923 | | pagina 13