57 Onderhandsche verhuring van weilanden ten zuiden van de Spanjaardslaan. 21 JUNI 1923. Aan den Raad. De Haarlemsche Football Club heeft van de ge- meente tot 1 Mei 1925 voor f 1850.— per jaar in huur het zoogenaamde groote veld, waarop de tribune staat, het oostelijk veld langs de Zuiderhoutlaan van de Spanjaardslaan af tot het verlengde van de zuid- grens der tribune en bovendien van 1 September tot 1 April van elk huurjaar het veld ten westen van het groote veld en doorloopende tot de Emauslaan. Van dit laatste veld heeft de Haarlemsche Lawn Tennis Club in onderhuur het noordelijk gedeelte, terwiji deze club van 1 April tot 1 September van elk huur- jaar de liuur van dit geheele veld heeft overgenomen van den heer D. van Konijnenburg. Bovendien heeft de Haarlemsche Lawn Tennis Club overgenomen van den heer Van Konijnenburg de huur van het terrein ten zuiden van de tribune, waarvan de strook achter het oostelijk veld tot de grenâ met het buiten van den heer Van Konijnenburg weer in gebruik is gegeven aan H.L.C. De Haarlemsche Lawn Tennis Club huurtvoorden tijd van 12 achtereenvolgende jaren, ingaatide 1 Ja- nuari 1925 voor f 350.per jaar het terrein, dat zij thans van H.F.C. in gebruik heeft, terwijl de huur, die zij van den heer Van Konijnenburg heeft overge- nomen, loopt tot 1 Januari 1925 en eveneens f 350. per jaar bedraagt. De opbrengst van bedoelde terrei- nen bedraagt dus thans in totaal f 2200.per jaar. In verband met het aanbrengen van verbeteringen wcnscht de H.F.C. reeds nu zekerheid te hebben, of zij bedoelde terreinen na afloop van den tegenwoor- digen huurtijd opnieuw kan inhuren. Zij is bereid te huren, gedurende 12 achtereenvolgende jaren, evenals de H.L.T.C. ingaande 1 Januari 1925 voor f 2000. per jaar het groote veld, het oostelijk veld en verder gedurende elk winterseizoen van 1 September tot 1 April, de terreinen, waarvan de Haarlemsche Lawn Tennis Club thans de huur heeft overgenomen van

Raadsnotulen Heemstede | 1923 | | pagina 13