58 21 JUNI 1923. Ruiling grond en verkoop terrein bij Camplaan en Wilhelminaplein. Aan den Raad. Krachtens raadsbesluit van 22 Juni 1922, no. 54, is door de Noord-Zuid-Hollandsche Tramweg Maatschap- pij aan de gemeente overgedragen een perceel grond gelegen bij het Wilhelminaplein, kadastraal bekend Sectie B no. 1104. Door den aangrenzenden eigenaar Th. G. J. van Staveren is verzocht daarvan een strookje grond langs zijn gerceel te mogen koopen, terwijl hij dan aan de Gemeente wenscht af te staan een zuid oostelijk strookje van zijn terrein, waardoor het trottoir in gebogen lijn naar den voorgevel van zijne woning kan worden doorgetrokken en tevens afstand wil doen van alle rechten op een strookje grond aan de oostzijde van zijn v/oning, hetwelk is inges'oten door een ijzeren hekje. Na ondërhandelingen is hij bereid bevonden te betalen een bedrag van f 175. Wij kunnen ons met deze îuiling vereenigen, omdat daardoor ter plaatse een veel betere toestanj kan wor- den verkregen. In aansluiting aan het bovenstaande kunnen wij U mededeelen dat H. Brouwer bereid is het zuidelijk gedeelte van genoemd perceel Sectie B no. 1104, groot ongeveer 9Ö7 M'2., te koopen voor f 12.50 per M7. f 'e Commissie voor het Grondbedrijf kan zich met dezen prijs vereenigen en ook wij achten dezen vol- doende, waarom wij bereids met Brouwer eene voor- loopige akte hebben afgesloten, waarin o.m. is be- paald, dat de bebouwing zal moeten geschieden ten gcn.oegen van Burgemeester en Wethouders geheel passend in de omgeving met burgerwoningen of win- kelhuizen van ten minste dezelfde huurwaarde als van het aangrenzend terrein van Heemstede's Belang. Genoemde voorloopige akte, benevens de voorloo- pige akte gesloten met Van Staveren en eene situatie- teekening liggen voor U ten Raadhuize ter inzage. Heemstede, 18 Juni 1923. Burgemeester en Wethouders van Heemstede, J. P. W. VAN DOORN. De Secretaris, A. A. SWOLFS,

Raadsnotulen Heemstede | 1923 | | pagina 17