58 Ruiling grond en verkoop terrein bij Camplaan en Wilhelminaplein. 21 JUNI 1923. De Raad der Gemeente Heemstede Gezien het voorstel van Burgemeester en Wet- houders BESLUIT Burgemeester en Wethouders te machtigen A. met Th. G. J. van Staveren alhier eene over- eenkomst aan te gaan waarbij t. de gemeente afstaat aan Th. G. J. van Staveren de meest noordelijke strook van het kadastrale percee! Sectie B no. 1104, grenzende aan het terrein van Van Staveren voornoemd, ter breedte van 1 M. en ter grootte van ongeveer 34 M2 2. Th. G. J. van Staveren aan de gemeente afstaat een zuid oostelijk strookje van zijn terrein, ter grootte van ongeveer 10 M2 en deel uitmakende van het kadastrale perceel Sectie B no. 1506 en tevens afstand doet van alle rechten, welke hij mocht hebben op het strookje grond aan de oostzijde van zijn wo- ning en ingesloten door het ijzeren hek 3. Th. G. J. van Staveren aan de gemeente als toegift betaalt een bedrag van een honderd vijf en zeventig gulden. B. voor de gemeente te verkoopen aan H Brouwer alhier, voor een prijs van f 12 50 per M2 een gedeelte van het kadastrale perceel Sectie B no. 1104, gelegen ten zuiden van de strook, bedoeld bij A onder 1, groot ongeveer 967 M2 en gelegen hoek Wilhelmina- plein-Camplaan. C. een en ander te doen geschieden als is aange- geven op de bij dit besluit behoorende teekening en op den grondslag van de bepalingen en voorwaarden genoemd in de hierop betrekking hebbende voorloo- pige akten. D. om in de kadastrale aanduiding van bovenge- noemde perceelen en in de redactie van de bepalingen en voorwaarden, waaronder de ruiling en verkoop is geschied, zoodariige wijzigingen en aanvullingen aan te brengen als zij noodig zullen oordeelen of wel door Gedeputeerde Staten wenschelijk zullen worden geacht. Gedaan ter openbare raadsvergadering van den 21 Juni 1923. De Secretaris, De Voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1923 | | pagina 18