53 21 JUNI 1923. Bebouwing van voor weg bestemden grond. De Raad der Gemeente Heemstede Gezien het verzoek van E. M. J. M. Erens, kwee- ker te Heemstede, waarbij vergunning wordt verzocht tot het bouwen van twee kweekkassen op het aan hem in eigendom toebehoorend perceel grond kada- straal bekend gemeente Heemstede, Sectie A. No 2013, waardoor door een dier kassen zou worden in- genomen eene ruimte thans bestemd voor weg blij- kens het Uitbreidingsplan Gehoord het voorstel van Burgemeester en Wet- houders BESLUIT Burgemeester en Wethouders dezer gemeente te machtigen vergunning te verleenen aan adressant tot het bouwen van eene of meer kweekkassen op dat gedeelte van het aan hem in eigendom toebehoorende perceel Sectie A no. 2013, waardoor eene ruimte zal worden ingenomen bestemd voor den bij het uitbrei- dîngsplan ontworpen weg no. 86, mits tevoren door hen met adressant bij notarieele akte eene overeen- komst is aangegaan met de volgende voorwaarden 1 o. dat zoodra door den Raad der Gemeente Heemstede het besluit is genomen, orn over het per- ceel kadastraal bekend Gemeente Heemstede, Sectie A no. 2013, aan te leggen en voor het openbaarvei- keer open te stellen den op het plan van uitbreiding geprojecteerden weg No. 86, adressant verplicht zal zijn de door of namens hem op gemeld perceel krachtens bedoelde vergunning gebouwde kweekkas of kweekkassen op zijne kosten weg te ruimen voor zoover die kweekkas of kweekkassen beslaat of be- slaan ruimte benoodigd voor gemelden weg en zulks binnen zes maanden na daartoe gedane aanzegging door of vanwege het Gemeentebestuur van Heemstede, zullende, wanneer adressant niet binnen den genoem- den termijn van zes maanden aan zijne verplichting

Raadsnotulen Heemstede | 1923 | | pagina 3