54 Bebouwing van grond bestemd voor wegverbreeding. 21 JUNI 1923. De Raad der Gemeente Heemstede Gezien het verzoek van J. S. Willemse, Leidsche- vaartweg 153 te Heemstede, om op het perceel ka- dastraal bekend gemeente Heemstede Sectie B no. 724, waarop hij het eenwigdurend recht van erfpacht heeft, een tuinprieel te mogen bouwen, waardoorzou worden ingenomen eene ruimte, die blijkens het Uit- breidingsplan voor wegverbreeding bestemd is Gehoord het voorstel van Burgemeester en Wet- houders BESLUIT Burgemeester en Wethouders te machtigen vergun- ning te verleenen aan adressant tot het bouwen van een tuinprieel op dat gedeelte van het perceel Sectie B no. 724, waardoor eene ruimte zal worden inge- nomen bestemd voor de bij het uitbreic'ingsplan ge- projecteerde verbreede Munterslaan mits tevoren door hen met adressant bij notarieele akte eene overeen- komst is aangegaan met de volgende voorwaarden lo. dat zoodra door den Raad der Gemeente het besluit is genomen, om over vorenbedoeld per- ceel aan te leggen of te laten aanleggen en voor het openbaar vetkeer open te stellen of te laten openstel- len de op het plan van uitbreiding geprojecteerde verbreede Munterslaan adressant verplicht zal zijn het door of namens hem op gemeld perceel krachtens bedcrelde vergunning gebouwd tuinprieel op zijne kosten weg te ruimen voor zoover dat tuinpriee! be- slaat ruimte voor verbreeding van gemelden weg be- noodigd en zulks binnen zes maanden na daartoe gedane aanzegging door of vanwege het Gemeente- bestuur van Heemstede, zullende, wanneer adressant

Raadsnotulen Heemstede | 1923 | | pagina 5