54 21 JUNI 1923. niet binnen den genoemden termijn van zes maanden aan zijne verplichting tot wegruiming heeft voldaan, Burgemeester en Wethouders gemachtigd zijnopzijne kosten de wegruiming te laten doen 2o. dat wanneer van bedoeld kadastraal perceel te eeniger tijd niet meer het eeuwigdurend recht van erfpacht mocht toebehooren aan adressant, iedere nieuwe houder van dat recht verplicht zal zijn opnieuw vergunning te vragen aan het Gemeentebestuur van Heemstede tot het behouden van de ingevolge be- doelde vergunning bestaande of het bouwen van nieuwe opstallen op den voor verbreeding van meer genoemden weg bestemden grond van gemeld perceel Sectie B no. 724 deze nieuwe vergunning wordt niet vereischt, indien te eeniger tijd het eeuwigdurend recht van erfpacht van bedoeld perceel mocht toebehooren aan de weduwe van den adressant Willemse of aan een of meer zijner erfgenamen 3o. dat bij vervreemding van het recht van erf- pacht van het geheele percee! Sectie B no. 724 of een gedeelte daarvan de houder van dat recht ver- plicht zal zijn alle bedingen in de krachtens dit besluit aangegane overeenkomst bepaald, aan den nieuwen verkrijger op te leggen onder verplichting aan dezen om dezelfde bedingen met zijne opvolgers te maken alles op een boete van f 1000,— ten be- hoeve der gemeente Heemstede 4o. dat de kosten der overeenkomst door adres- sant worden gedragen en betaald. Gedaan ter openbare raadsvergadering van den 21 Juni 1923. De Secretaris, De Voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1923 | | pagina 6