65 Bebouwing van grond bestemd voor verbreeding Heerenweg 19 JULI 1923. De Raad der Gemeente Heemstede Gezien het verzoek van M. Slikker, Heerenweg 14 te Heemstede, om op het perceel kadastraal bekend gemeente Heemstede Sectie B no. 3404 een bergplaats te mogen bouwen, waardoor zou worden ingenomen eene ruimte, die blijkens het Uitbreidingsplan voor wegverbreeding bestemd is Gehoord het voorstel van Burgemeester en Wet- houders BESLUIT Bjrgemeester en V/ethouders te machtigen vergun- ning te verleenen behoudens rechten van derden aan adressant tot het bouwen van een bergpiaats op dat gedeelte van het perceel Sectie B no. 3404, waardoor eene ruimte zal worden ingenomen volgens het uit- breidingsplan bestemd voor verbreeding van den Heerenweg, mits tevoren door hen met adressant bij notarieele akte eene overeenkomst is aangegaan op den grondslag vati de volgende voorwaarden lo. dat zoodra door den Raad der Gemeente het besluit is genomen, om over vorenbedoeld perceel aan te leggen of te laten aanleggen en voor het openbaar verkeer open te stellen of te laten openstel len den op het plan van uitbreiding geprojecteerden verbreeden Heerenweg adressant verplicht zal zijn de door of namens hem op gemeld perceel krachtens bedoelde vergunning gebouwde bergplaats op zijne kosten weg te ruimen vocr zoover die bergplaats be- slaat ruimte voor verbreeding van gemelden weg be- noodigd en zulks binnen zes maanden na daartoe gedane aanzegging door of vanwege het Gemeente- bestuur van Heemstede, zullende, wanneer adressant

Raadsnotulen Heemstede | 1923 | | pagina 15