66 Aanleg wegen en verliehting op Zuiderhout 19 JULI 1923. In de overeenkomst gesloten met de Exploitatie Maatschappij van Onroerende Ooederen Zuiderhout krachtens raadsbesluit van 22 Augustus 1911, gewij- zigd bij raadsbesluit van 28 Augustus 1912, is o.m. bepaald, dat de verlichting der straten niet voor re- kening der gemeente geschiedt, zoolang die straten niet door de gemeente zijn overgenomen. Door ver- schillende omstandigheden zijn de trottoirs van de Crayenesterlaan en van de Zonnekade nog niet geheel aangelegd, terwijl toch reeds de verschillende wonin- gen, die er gebouwd zijn en het verkeer etn behoor- lijke sîraatverlichting wenschelijk maken. De Maat- schappij Zuiderhout verzoekt daarom reeds nu de straatverlichting van gemeentewege te doen geschie- den, met welk verzoek wij ons kunnen vereenigen, mits zij bereid is zich te verbinden om zorg te dragen, dat genoemde 2 straten geheel in orde zullen zijn ge- maakt voor 1 Novemter 1923. In aansluiting met het bovenstaande is met Bestuurs- leden dezer Maatschappij eene regeling besproken tot oplossing van het verschil van meening betreffende het tijdstip van aanleg van een tweetal weggedeelten op Zuiderhout en wel de gedeelten van de wegen nos. 14 en 16, gelegen tusschen Crayenesterlaan en Crayenestervaart. Wij achten het in het belang van het verkeer, dat een vrij spoedige aanleg van deze 2 weggedeelten, vormende een verbinding met de Craye- nestervaart en het zuidelijk daarvan gelegen bouwpark, verzekerd wordt. Een en ander is geregeld in bijgevoegd ontwerp- besluit, dat wij U hierbij ter vaststelling aanbieden. Eleemstede, 10 Juli 1923. Burgemeester en Wethouders van Heemstede, J. P. W. VAN DOORN. De Secretaris, A. A. SWOLFS. Aan den Raad.

Raadsnotulen Heemstede | 1923 | | pagina 17