66 Aanleg wegen en verlichting op Zuiderhout I Üf 5S! 19 JULI 1923. De Raad der Qemeente ileemstede Gelet op het adres, dd. Juni 1923, van het Eestuur der Exploitatie Maatschappij van Onroerende Goede ren „Zuiderhout" gevestigd te Heemstede, betreffende verlichting van de Crayenesteriaan en Zonnekade Gezien het voorstel van Buigemeester en Wethou- ders tot regeiing van deze aangelegenheid en tot op- lossing van het verscliil van meening betreffende het tijdstip van aanleg van een tweetal weggedeelten in verband met de bebouwing Burgemeester en Wethouders te machtigen A. Om in het bouwplan Zuiderhout voor rekening dergemeente langs de Crayenesterlaan en de Zonnekade voor eene behoorlijke verlichting zorg te dragen, on- der voorwaarde, dat daartoe eerst mag worden över- gegaan, als door de Exploifatie Maatschappij van Onroerende Goederen „Zuiderhout" gevestigd te Heemstede, eene verklaring is gegeven, waarbij ge- noemde Maatschappij zich verbindt te zullen zorg dragen, dat genoemde twee straten, welke docr de gemeente zu'Ien worden verlicht, in orde zullen zijn gemaakt overeenkomstig de bepalingen van het raads- besluit van 22 Augustus 1911, gewijzigd b:j raadsbe- sluir van 28 Augustus 1912, voor I November 1923 zoodat de overdracht aan de gemeente ook voordien datum zal kunnen plaa's hebben en waarbij tevens wordt verklaard, dat zij, wanneer de overdracht van genoemde twee straten, omdat deze niet tijdig over- eenkomstig die bepalingen in orde zijn gemaakt, niet voor dien datum heeft kunnen plaats hebben, aan de gemeente voor elken dag of gedeelte van een dag daarna een boete verschuldigd is van twee gulden tot den datum, waarop de overdracht heeft plaats gehad, zullende de boete tegelijk met de overdracht moeten betaald worden. B. Om met genoemde Maatschappij eene regeling te treffen, waarbij deze zich verbindt zorg te dragen, BESLUIT

Raadsnotulen Heemstede | 1923 | | pagina 18