66 19 JULI 1923. dat het gedeelfe van weg no. 15 gelegen tusschen Crayenesterlaan en Crayenestervaart in goede aanslui- ting met genoemde laan en vaart en de bij die vaart te maken brug overeenkomstig de bepalingen van het raadsbesluit van 22 Augustus 1911, gev.ijzigd bij raadsbesluit van 28 Augustus 1912, in orde zal zijn gemaakt vöör I Juli 1927 en waarbij tevens wordt verklaard dat, wanneer genoemd gedeelte van weg iio. 16 niet vôör I Juli 1927 overeenkomstig die be- palingen in orde is gemaakt, de Maatschappij vanaf dezen datum eene baete van vijf gulden voor elken dag of gedeelte van een dag aan de gemeente ver- schuldigd is tot den da'um, waarop overeenkomstig die bepalingen het werk is opgeleverd en de over- dracht heeft kunnen plaats hebben, zullende de boete bij de overdracht van dat weggedeelte moeten belaald wcrden Op het vervatte in de eerste zinsnede onder B geldt de volgende afwijking, dat indien vöör 1 Juli 19z7 door de Maatschappij een bouwperceel bij de hoeken van weg no. 16 aan de zuidzijde van de Crayenesterlaan verkocht en geleverd mocht worden, dan bedoeld weggedeelte vroeger en wel binnen drie maanden na den datum van bedoelde levering over- eenkomstig die bepalingen door de Maatschappij ge- heel in orde zal moeten gemaakt zijn, zullende bij niet tijdige oplevering de boetebepaling van toepassing zijn vanaf den datum waarop de oplevering had moe- ten plaats hebben. C. Om met genoemde Maatschappij betreffende het gedeelte van weg no. 14 eveneens gelegen tus- schen Crayenesterlaan en Crayenestervaart eene rege ling aan te gaan met gelijke verbintenis en verklaring als boven onder B eerste zinsnede is aangegeven, doch met de afwijking, dat het werk zal moeten vol- tooid zijn vöör 1 Juli 1933. Gedaan ter openbare raadsvergadering van den 19 Juli 1923. De Secretaris, y De Voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1923 | | pagina 19